Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Akcesoria / Pielęgnacja Dłoni
Wskazane dla doskonałego przygotowania umywalka manicure
kolor przedstawiony może odbiegać od koloru rzeczywistego
Szczegóły
+

Nasze ręce i paznokcie są wizytówką i będą oceniane codziennie, nie tylko przez nas, ale także naszych bliźnich. Tak nie ma wątpliwości, że paznokcie i dłonie powinny być utrzymane. Zwłaszcza, jeśli można każdego dnia ma do czynienia z ludźmi. Nie zawsze oczywiście w salonie paznokci lub zawodowych musi być tam jest ten taca do manicure, z człowiekiem cicho i delikatnie jego paznokcie i palce do manicure + manicure można przygotować w domu. Zasobnik jest ergonomicznie i dłoni można ustawić na spokojny, tak, że palce i paznokcie w łaźni wodnej mogą być zanurzone i namoczone. Oprócz tradycyjnych termostatu z wodzie z detergentem cytryny lub pomarańczy olejek można też mieszać w wodzie. To zapewnia gładszą skórę i jest często używany do suchych i łamliwych paznokci. To akcesorium sprawia, że jest to możliwe, że nadmiar naskórka można usunąć, na przykład, łatwiej bo wcześniej był przemoczony i przy pomocy UV, miękkie i łagodniejsze nie może być odłożony. To ważne, że nie pokrojony skórek, bo kiedy uszkodzenia paznokcia paznokci może być narusza lub narusza jego wzrostu. Jeśli lubisz kolorowe jak to, można zasobnika do manicure w kolejności przezroczyste czerwone, ale dostępne są także tace białe i jasne. Otrzymasz wysokiej jakości Studio z NDED.

instrukcje
+
Manicure - wskazówka

Krok 1: Za pomocą drobnoziarnistego pilnika (dostępny w naszym sklepie, nr art, 4335 lub 4304, uziarnienie 240/240) nadać paznokciom odpowiednią długość i formę. Podczas piłowania zwracać uwagę, by piłować tylko w jednym kierunku. Przy piłowaniu w obie strony końcówka paznokcia staje się szorstka, a tym samym bardziej podatna na łamanie lub rozdwajanie.

Krok 2: Zanurzyć palce na 5-10 minut w letniej wodzie. Niezastąpiona jest do tego nasza miseczka do manicure, nr art. 9289, dostępna w różnych kolorach. W ten sposób skórki ładnie zmiękną, co ułatwi wykonywanie zabiegu. Osuszyć ręce.

Krok 3: Nanieść teraz niewielką ilość preparatu do usuwania skórek, nr art. 4031 na skórki i pozostawić na chwilę. Następnie odsunąć ostrożnie skórki przy użyciu patyczka z drzewa różanego.

Krok 4: Jeżeli chcesz, aby Twoje paznokcie lśniły, ewentualne przebarwienia zostały zredukowane, a nierówności wyrównane, wypoleruj paznokcie naszym pilnikiem polerującym, nr art. 4315.

Krok 5: Na koniec wetrzyj w dłonie dobry krem do rąk. Wypróbuj nasz doskonały krem do rąk, nr art. 4092. Krem łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.Opinie
+
Oceny łączne
5
Przegląd
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Brak komentarzy w tym języku dla tej pozycji.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy