Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Akcesoria / Szkolenia i Instrukcje

Szkolenia i Instrukcje

Manicurzystka/manicurzysta to zawód, który jak wiele zawodów w dziedzinie urody i wellness, jest związany z dodatkową nauką zawodu. Kilka krótkich prób nie wystarczy aby nauczyć się pielęgnacji paznokci, skóry i ich wzornictwa – wymogiem powinna być nauka i przygotowanie wiedzy medycznej i higieny z dziedziny wzornictwa paznokci trwająca conajmniej kilka tygodni. Jednakże nauka zawodu manicurzystów nie jest ujednolicona, z tego właśnie powodu w wielu studiach ubiegają się o pracę niewykfalifikowani kandydaci. Nauka podstaw zawodu Naildesign musi zawierać podstawy, które są związane z higieniczną i medyczną stroną wzornictwa paznokci jak i również naukę o najróżniejszych materiałach i urządzeniach stosowanych w studiach stylizacji paznokci. Nie powinno zaniedbywać się nauki o obsłudze narzędzi i materiałów, przyszli projektanci paznokci powinni też nauczyć się właściwego obchodzenia się z klientami, którzy nie zawsze są bezproblemowi. Nauka dobrej relacji z klientami jest tak samo ważna jak w każdym innym zawodzie w branży usług.

Głównym tematem nauki zawodu Naildesign jest przede wszystkim modelowanie sztucznych paznokci z akrylu. Duża ilość porad i wskazówek powoduje, że nauka nie jest trudna  ale tak  jak i inne techniki modelowania należy dużo ćwiczyć przed rozpoczęciem pracy z klientami w studiu. Materiały do nauki takie jak płyty DVD, ręka do trenowania i zapasowe końcówki paznokci znajdą Państwa na następnych stronych razem z broszurami, które wprowadzą Państwa w dany temat. Materiały te są również interesujące dla amatorów w tej dziedzinie ponieważ są one szczegółowe i dokładnie opisują tą skomplikowaną materię.


Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł