Proszek Akrylowy
Tworzywo – akryl w malarstwie jest już znane od dawna. Jest ono niesamowicie stabilne, umożliwia tworzenie niezliczonej ilości kolorów i form i jest stosunkowo łatwe w obsłudze. Z akrylu można tworzyć także sztuczne paznokcie .


Płyny Akrylowe
Wachlarz akryl akryl i płynnych płyn do paznokci akrylowych z paznokci projektowanie instrukcji i paznokci wideo trendy aby zrobić to samodzielnie i uczenia się Akryltechniken. Pięknie rzeźbione paznokcie muszą być nie pragnienie, ponieważ sklep internetowym.


Akcesoria do Akrylu
Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości akrylowe akcesoria do tipsów z silnego wsparcia. Kup materiały potrzebne i akcesoria do paznokci akrylowych tanio. Nasze produkty akrylowe są idealnym dodatkiem do naszych profesjonalnych proszek i płyn.

Trend modelowania paznokci akrylem przyszedł do nas – jak i wiele innych trendów – z Ameryki. Tam używa się ich już bardzo długo i powoli zastępują one – jak i u nas – paznokcie żelowe. Nic w tym dziwnego, paznokcie akrylowe wyglądają jak prawdziwe i są bardzo łatwe do nakładania. To szczególna korzyść dla tych wszystkich, którzy chcieliby choć raz sami spróbować wymodelować paznokcie i nie musieć tego robić w studiu pielęgnacji paznokci. Obok wyboru produktu decydujące znaczenie ma tutaj również jego jakość. Takie produkty znajdą Państwo w naszych kategoriach produktów. Jeśli nie mają Państwo jeszcze dużo praktyki w tej dziedzinie to polecamy Państwu zaglądnąć do instrukcji modelowania akrylem. Tutaj znajdą Państwo wskazówki i porady na temat modelowania paznokci. Szablony do modelowania zastąpią Państwu tipsy a paznokieć będzie dzięki temu bardziej stabilny. Specjalny środek przygotuje paznokcie do nałożenia na nie tipsów poprzez odtłuszczenie paznokci naturalnych aby nałożony paznokieć dobrze się trzymał. Jeśli chcą Państwo odkleić paznokcie wymodelowane akrylem to pomoże Państwu w tym doskonale specjalny odklejacz do akrylu. Z jego pomocą szybko i łatwo można odkleić warstwy akrylu. Dalsze produkty potrzebne do wzornictwa paznokci metodą akrylową znajdą Państwo w odpowiedniej kategorii w katalogu.