Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł

Mały pomysł dość duże.

Zaczęło się od nieśmiałego pomysłu, z którego znojną pracą stworzyliśmy markę światowej sławy produktów do stylizacji paznokci. Istotą naszej działalności jest produkcja wysokiej jakości produktów, łączących znajomość tematu i najlepsze składniki. Wykorzystujemy naszą wiedzę i pasję dla Waszej satysfakcji.

Misja

Stylizacja paznokci jest naszą pasją, a oferowanie najnowocześniejszych produktów, promocja i stawianie wyzwań - to nasza misja. Nie boimy się sięgać granic - a nawet ich przekraczać - aby przemienić pasję do stylizacji paznokci w nasze produkty, uzyskując w zamian uśmiechy na twarzach naszych klientów. Cieszy nas Twój blask – nded!

Produkcja

Nasz proces produkcji zgodny jest z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa. Tym, co nas wyróżnia, jest stałe kontrolowanie linii produkcyjnych oraz optymalizacja procesów wytwarzania. Nasze produkty świadczą o tym wyraźnie, gdyż lepiej zaspokajają potrzeby naszych klientów i gwarantują nam obopólny sukces.

Od pomysłu do produktu

Zanim pomysł stanie się produktem, który trafia do klienta końcowego, musi minąć sporo czasu; wiele lat burzy mózgów, sporo bólu głowy i całe mnóstwo testów nad opracowywaniem prototypów. A kiedy te zostały już stworzone i zatwierdzone, należało opracować wydajne procesy produkcyjne, wdrożyć pomysły marketingowe oraz znaleźć równowagę pomiędzy wszystkimi aspektami biznesu. Uważamy, że właśnie dzięki temu staliśmy się w ciągu zaledwie kilku lat wiodącym producentem zaopatrującym studia paznokci!

Najważniejsza jest jakość

Nie prowadzimy pracy akordowej i nie podzlecamy naszej produkcji. Wolimy polegać na naszych pracownikach, uzyskując dywidendy. Wysokiej jakości proces produkcji oraz miła atmosfera pracy przekładają się na nieporównywalnie dobry produkt końcowy dla klienta. A my zawsze mamy pieczę nad całością.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy