Elektryczny fotel kosmetyczny – komfortowe meble dla klienta i kosmetyczka
Uniwersalne kanapy muszą spełniać, że każdy wymaga innego podejścia. Podczas gdy nadejdzie dla klientów szczególnie wygodne kłamać, projektant paznokci lub kosmetyczki wymaga odpowiednich funkcji do pracy skutecznie i profesjonalnie. Pięknie zaprojektowane meble dla paznokci i uroda Studio mogą być wyposażone w zupełnie inaczej w zależności od budżetu i wymagań.
Podstawowe modele są zazwyczaj tańsze i można ustawić ręcznie lub hydraulicznie. Opcje dostosowania zapewnić na przykład dla reszty i ich skłonności, a także części nogi i stopy. Często można siedzieć w różnych pozycjach i kąty również obawy ustawień takich jak płaskie leżące. Stanowisko to jest korzystne zwłaszcza dla masaże twarzy i ciała. Ustawienie uniwersalne kanapie kawałek z powrotem jako część stopy mają zwykle dźwigni, pozwala to ustawić żądaną pozycję. Elastyczny i dobrze tapicerowane podłokietniki automatycznie dostosowują się do wybranego stanowiska. Wysokość pracy lub wysokość siedzenia jest następnie hydraulicznie kontrolowane przez pedał dłoni lub stóp.

Pół – lub nawet całkowicie elektrycznie regulowane kosmetyczne obawy są bardziej wygodne w użyciu. Oparcia i podnóżka i siedzenia są zwykle podobne do takich podstawowych modeli, poszczególnych elementów za pomocą elektryczny pilot zdalnego sterowania, który jest podłączony przez kabel do krzesła. Krzesło ma silniki, które są sterowane indywidualnie i tak nieskończenie w żądanej pozycji siedzącej pozycji pionowej do poziomej kanapie uniwersalne. Wysokiej jakości modele mają pole blokady tzw. Elektryczny system mogą być zablokowane, tak że nieupoważnione może już regulacji położenia słońca.

Niektóre modele mają bezprzewodowe piloty lub masaż oferuje więcej funkcji, jak na przykład jeden to jest składane nogi – zwłaszcza dla pedicure praktycznie. Dostępne są także obrotowy kosmetyczne obawy. Kosmetyczne obawy z bazy małe są szczególnie oszczędność miejsca i idealny do pracy, te mają wysoki ciężar jeszcze, tak, że tabela jest stabilna i bezpieczna.

Odpowiedniej higieny jest ważne w piękności i projektowania paznokci. Kosmetyczne obawy są wyposażone w trwałe i łatwe do czyszczenia tapicerki skórzane. Powierzchnie mogą zostać przywrócone z odpowiednim środkiem dezynfekującym spray lub po prostu wilgotną szmatką po każdym użyciu higienicznie czysty stan.