Koszty przesyłki – oto nasz prezent dla Ciebie! Dla zamówień od 285 zł *tylko dla przesyłek do Polska dostarczanych przez DHL

Kategorie

Produkty oznaczone tym logo zostały certyfikowane przez TÜV Süd.

Jesteœ tutaj: Korzyści dla handlarzy produktów paznokieć sztuka

Korzyści dla handlarzy produktów paznokieć sztuka

Serdzecznie witamy wszystkie studia pielęgnacji paznokci!

Szanowni właściciele studia,

Chcielibyśmy pokrótce wyjaśnić, w jaki sposób mogą Państwo zdobyć, jako właściciele studia – dzięki nam jako dostawcy, nowe platformy sprzedaży i możliwości dystrybucji.

Dzięki naszym opatentowanym, domowym markom Naileon i Euro-Line i markowym produktom, takim jak American Line, Konad i Vylet-Nails znajdujemy się na czele - pod względem jakości prrroduktów. Ponad 150.000 zadowolonych klientów i ponad 13.000 handlowców w ponad 200 krajach – fakty te mówią same za siebie.

Salony pielęgnacji paznokci korzystają z naszych specjalnych kondycji, takich jak n.p.:

  1. towar bez etykietki
  2. ceny zależne od danego handlowca
  3. zakup dużych ilości do własnego butelkowania
  4. i wiele innych

Zaletą towaru bez etykietki to dla Państwa jedyna w swoim rodzaju okazja aby na danych produktach umieścić własną etykietkę i proponować ją PAńSTWA klientom. Na żądanie możemy Państwu oddać do dyspozycji wszystkie nezbędne karty charakterystyki lub składniki.

Nasze niskie ceny dla studia pielęgnacji paznokci sprawiają, że mogą Państwo kalkulować w bardzo kożystny dla siebie sposób.

W przypadku zamówienia dużej ilości w zakresie od 1000ml – 5000ml istnieje możliwość samodzielnego odlewania towaru. Umożliwia to osiągnięcie znacznych zysków dla studia pielęgnacji paznokci.

Dostęp do portali i sklepów internetowych takich jak n.p. EBAY lub innych tego typu portali internetowych da Państwu możliwość oferowania towaru na dużą skalę w internecie, aby w ten sposób osiągnąć dużą liczbę klientów. Im większy dostęp do klientów - tym większa szansa na osiągnięcie sukcesu.

Nie zmarnujmy szansy aby zostać profesjonalnym sprzedawcą dystrybutorem!! Z nami jako producent i dostawca to nie żaden problem.

CIESZYMY SIĘ NA OWOCNĄ WSPÓŁPRACĘ!!!!

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz

nded międzynarodowy

Nie można otworzyć artykułu spełniających kryteria wyszukiwania. Proszę wybrać inne słowo i spróbuj ponownie.
Czy masz jakieś sugestie dla nowego elementu? Zapraszamy do daj nam znać.