Koszty przesyłki – oto nasz prezent dla Ciebie!Dla zamówień od 560 zł(50% rabatu na przesyłkę dla zamówień od 260 zł)*tylko dla przesyłek do Polska dostarczanych przez DHL

Kategorie

Produkty oznaczone tym logo zostały certyfikowane przez TÜV Süd.

Jesteœ tutaj: Korzyści dla handlarzy produktów paznokieć sztuka

Korzyści dla handlarzy produktów paznokieć sztuka

Serdzecznie witamy wszystkie studia pielęgnacji paznokci!

Szanowni właściciele studia,

Chcielibyśmy pokrótce wyjaśnić, w jaki sposób mogą Państwo zdobyć, jako właściciele studia – dzięki nam jako dostawcy, nowe platformy sprzedaży i możliwości dystrybucji.

Dzięki naszym opatentowanym, domowym markom Naileon i Euro-Line i markowym produktom, takim jak American Line, Konad i Vylet-Nails znajdujemy się na czele - pod względem jakości prrroduktów. Ponad 150.000 zadowolonych klientów i ponad 13.000 handlowców w ponad 200 krajach – fakty te mówią same za siebie.

Salony pielęgnacji paznokci korzystają z naszych specjalnych kondycji, takich jak n.p.:

  1. towar bez etykietki
  2. ceny zależne od danego handlowca
  3. zakup dużych ilości do własnego butelkowania
  4. i wiele innych

Zaletą towaru bez etykietki to dla Państwa jedyna w swoim rodzaju okazja aby na danych produktach umieścić własną etykietkę i proponować ją PAńSTWA klientom. Na żądanie możemy Państwu oddać do dyspozycji wszystkie nezbędne karty charakterystyki lub składniki.

Nasze niskie ceny dla studia pielęgnacji paznokci sprawiają, że mogą Państwo kalkulować w bardzo kożystny dla siebie sposób.

W przypadku zamówienia dużej ilości w zakresie od 1000ml – 5000ml istnieje możliwość samodzielnego odlewania towaru. Umożliwia to osiągnięcie znacznych zysków dla studia pielęgnacji paznokci.

Dostęp do portali i sklepów internetowych takich jak n.p. EBAY lub innych tego typu portali internetowych da Państwu możliwość oferowania towaru na dużą skalę w internecie, aby w ten sposób osiągnąć dużą liczbę klientów. Im większy dostęp do klientów - tym większa szansa na osiągnięcie sukcesu.

Nie zmarnujmy szansy aby zostać profesjonalnym sprzedawcą dystrybutorem!! Z nami jako producent i dostawca to nie żaden problem.

CIESZYMY SIĘ NA OWOCNĄ WSPÓŁPRACĘ!!!!

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 180zł
25zł

nded międzynarodowy

Nie można otworzyć artykułu spełniających kryteria wyszukiwania. Proszę wybrać inne słowo i spróbuj ponownie.
Czy masz jakieś sugestie dla nowego elementu? Zapraszamy do daj nam znać.