Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 439 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Lakier Hybrydowy 3 w 1 / Lakier Hybrydowy Soak Off
Discount of 44,00 zł from an order value over 330,00 zł with Discountcode SALE10

Lakier Hybrydowy Soak Off

NAIL-EON UV lakier czysta Lakier Hybrydowy Soak Off NAIL-EON UV lakier czysta
od 5,72 zł *
NAIL-EON lakier do paznokci UV jedwab Lakier Hybrydowy Soak Off NAIL-EON lakier do paznokci UV jedwab
od 7,96 zł *
Matowa warstwa wierzchnia UV Lakier Hybrydowy Soak Off Matowa warstwa wierzchnia UV
od 8,49 zł *
NAIL-EON UV brokat lakier do paznokci Lakier Hybrydowy Soak Off NAIL-EON UV brokat lakier do paznokci
od 10,82 zł *
NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN Lakier Hybrydowy Soak Off NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN
od 6,82 zł *
NAIL-EON lakier do paznokci UV neon Lakier Hybrydowy Soak Off NAIL-EON lakier do paznokci UV neon
od 9,55 zł *

Paznokci Polski, która po prostu zostawić sobie, że jest łagodny do paznokci i praktyczne w tym samym czasie. Odklej polski paznokci ma długie i pozostaje trwale genialny, może być ale nadal jak naklejki łatwo przez paznokci od. Tym naturalnych paznokci pozostaje bez zmian i wygląda zdrowo i ninaruszone. Innowacyjny żel warstwa jest hartowane w promieniowaniu UV lub LED i tak dostaje jego dobrą trwałość i stabilność. W Peel Off różne korzyści, lakier hybrydowy soak off i skórek od technologii połączyć polski paznokci. Powłoki mogą być łatwo i szybko stosowane do naturalnych paznokci i trzyma przez długi czas bez chipa lub zera. Również wysoki połysk jest zachowana, naturalnych paznokci jest chronione i skonsolidowane. Aby usunąć lakier warstwy jest po prostu odjąć, spedytor i czystsze są tutaj niepotrzebne.

Skorzysta problem szczególnie łamliwe i miękkie paznokcie, które są często niepotrzebnie obciąża i dodatkowo osłabiona przez detergentu. Dla lakier hybrydowy soak off technologia naturalnej płytki paznokcia jest przygotowany jak zwykle. Idealne dopasowanie powłoki, żel naturalnych paznokci muszą być czyste i wolne od pozostałości farby, kurzu i tłuszczu. Płytki paznokcia jest wypielęgnowane, łuski przesunięta. Po oczyszczeniu powierzchni, podkład jest pierwszym krokiem o odpowiedni podkład. To stanowi bazę dla warstwy farby i upewnić się, że paznokci jest nie wyblakły. Gruntowania warstwy jest wyleczony, wilgotne warstwa potu pozostaje jako dodatkowy podkład na paznokieć. Teraz odbywa się pierwszy Odklej warstwę lakieru. Lakier jest stosowane słabo i równomiernie, malarstwo błąd – na przykład z piórem korekty-.

Farba utwardza się, na więcej intensywność koloru, kolejną warstwę farby mogą być stosowane. Pieczęć jest zakończona. Warstwa wierzchnia jest stosowany do paznokci, szczególnie ważne jest staranne Zawijanie krawędzi paznokci. Po utwardzeniu i UV - lub dioda, pocenie się warstwa wierzchnia jest usuwany z Zellette i czystsze. Wynik: wysoki połysk paznokci, który jest idealnym miejscem ze względu na jego twarde i odporne na zarysowania powierzchni i długą, piękną wygląda. Jednak usunięcie jest lżejszy niż zastosowanie farby Peel. Zmiana koloru jest pożądane lub rozpocząć destabilizacji paznokci, Lakier z krawędzi jest po prostu odjąć. Paznokcie są szczególnie suche lub jeśli kolor jest regularnie zmieniane, tak zwane skórki sprawia, że warstwy farby off aktywatora. Spójrz na nasze nded sklep on-line i znaleźć idealny lakier hybrydowy soak off w naszym Odklej zakres dla Twoich potrzeb. Wybór powłok żel i efekt inny kolor tworzyć nowy, wyjątkowy i trwały długo paznokci!

 


Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy