Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 439 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Lakier Hybrydowy 3 w 1 / Lakiery Hybrydowe
Discount of 44,00 zł from an order value over 330,00 zł with Discountcode SALE10

Lakiery Hybrydowe

Vylet-Nails Premium UV lakier czysta Lakiery Hybrydowe Vylet-Nails Premium UV lakier czysta
od 5,72 zł *
NAIL-EON UV lakier czysta Lakiery Hybrydowe NAIL-EON UV lakier czysta
od 5,72 zł *
NAIL-EON lakier do paznokci UV jedwab Lakiery Hybrydowe NAIL-EON lakier do paznokci UV jedwab
od 7,96 zł *
udział nded UV lakier MICA Lakiery Hybrydowe udział nded UV lakier MICA
od 4,40 zł *
nded premium lakier do paznokci UV nago Lakiery Hybrydowe nded premium lakier do paznokci UV nago
od 5,72 zł *
Matowa warstwa wierzchnia UV Lakiery Hybrydowe Matowa warstwa wierzchnia UV
od 8,49 zł *
nded premium Pearl lakier do paznokci UV Lakiery Hybrydowe nded premium Pearl lakier do paznokci UV
od 9,21 zł *
nded premium neon lakier do paznokci UV Lakiery Hybrydowe nded premium neon lakier do paznokci UV
od 12,80 zł *
Vylet-Nails Premium lakier do paznokci UV Thermo pastelowe Lakiery Hybrydowe Vylet-Nails Premium lakier do paznokci UV Thermo pastelowe
od 10,82 zł *
216,40 zł / 100 ml
Nightshine proszek pastelowe Lakiery Hybrydowe Nightshine proszek pastelowe
od 5,37 zł *
NAIL-EON UV brokat lakier do paznokci Lakiery Hybrydowe NAIL-EON UV brokat lakier do paznokci
od 10,82 zł *
Top Coat matowy nded Lakiery Hybrydowe Top Coat matowy nded
16,41 zł *
NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN Lakiery Hybrydowe NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN
od 6,82 zł *
NAIL-EON lakier do paznokci UV neon Lakiery Hybrydowe NAIL-EON lakier do paznokci UV neon
od 9,55 zł *
Vylet-Nails Premium UV lakier perła Lakiery Hybrydowe Vylet-Nails Premium UV lakier perła
od 9,21 zł *

Rodzajową UV farby kryje mnóstwo różnych lakiery do paznokci o specjalnych właściwościach. Wytrzymały jak żel UV i łatwa do zastosowania jak lakier do paznokci produkt do wykończenia naturalne paznokcie i szybkiej stabilizacji jest idealny. Lakiery hybrydowe w różne kolory i tekstury są suszony w światła i są trwałe i trwale piękny, bez jednak jako model możliwość zastosowania. Najważniejsze właściwości farby UV jest moc przez którą ustabilizować się również łamliwe i miękkie paznokcie naturalne. W przeciwieństwie do akrylu lub żelu, modelowanie, stosowania tych powłok, które obejmują płytki paznokcia w cienkich warstw trudno, paznokci i prace projektowe w dalszym ciągu oczywiście. Eliminuje irytujące opóźnienia, ponieważ farbę zabezpieczyć od razu po pracy w świetle UV. Czy to nie również często nieprzyjemne wrażenia na przestrzeni kolorów.

Trwałość jest podobny, jak model żel pozycji do sześciu tygodni w zależności od obciążenia. Jeśli jest to wymagane, można łatwo usunąć lakiery hybrydowe z usuwania. Jako żel do paznokci świeci lakierem UV powlekanych naturalnych paznokci stałe i genialny, powierzchnia jest trwała i odporna na zarysowania. Specjalna powłoka z długą trwałość w wielu warstwach zostaną zastosowane. Zaliczka jest naturalnych paznokci, wypielęgnowane, mechatą z bufora i odtłuścić czystsze. Podkład jest pierwszą warstwę, a tym samym podstawę do lakieru UV. Podobnie jak inne warstwy te są słabo malowane się i indywidualnie wyleczyć w promieniowaniu UV. Grubość warstwy niskich jest ważne zapewnić całkowite wyleczenie. Żel powłoki mogą być stosowane w jednej lub więcej warstw, to może być dodatkowo zwiększyć intensywność koloru. Pożądany wygląd jest osiągnięte, jest najwyższym nanoszoną metodą elektrostatyczną. Uszczelnienie powłoki zapewnia długotrwały połysk, wytrzymałość i odporność na zarysowania. Lakiery UV do paznokci problematycznych formy, na których często nie trwale trzymać warstw modelu są idealne. Warstwa żelu nie skarżył się paznokci i stabilizowany go tak, że umożliwia wzrost spokojnie.

W porównaniu do tradycyjnych powłok lakiery hybrydowe UV często, gdy stres prowadzi kilka tygodni i zachowuje jej szlachetny połysk i gładkiej powierzchni. The nded farby UV są produkowane bez dodatku metakrylan metylu (MMA), w związku z tym są delikatne płytki paznokcia i paznokci, skóry i nadaje się również do osób wrażliwych stosować. Ludzie w nded sklep internetowy i w różnych marek, efekty, kolory i tekstury, aby znaleźć doskonały lakier do paznokci UV na każdą okazję! Poprzez zastosowanie prostych naturalne paznokcie z tych produktów może być indywidualnie zaprojektowane i ekscytujące ponownie.

 Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy