Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Lakier Hybrydowy / Lakiery Hybrydowe
Lakier Hybrydowy NAILEON Lakier do Paznokci Nago - Projekt Matowy Pastel
kolor przedstawiony może odbiegać od koloru rzeczywistego
Szczegóły
+

Lakier hybrydowy NAIL-EON lakier do paznokci nago modelowania paznokci tworzy eleganckie paznokcie w dźwięki nudne. Dyskretny żel, powłoki mogą być stosowane do naturalnych i sztucznych paznokci i nadają się doskonale w połączeniu z modelu akrylowe do paznokci projekt. Po leczeniu i czyszczenia powierzchni paznokci na dłuższy okres trwałości z góry przesądzony płaszcz.

Jak przygotowania do stosowania lakier hybrydowy NAIL-EON lakier do paznokci nago polski paznokci, powierzchni paznokci jest czyste na malowanie żel do czyszczenia. Podkład, który twardnieje pod jednostki UV, tworzy odpowiednie podkładki na naturalnych paznokci, wynikowy warstwa potu pozostanie na paznokieć. Lakier hybrydowy, które jest dostępne w różnych odcieniach pastelowych, jest następnie stosowana jako tradycyjny polski paznokci i wyleczyć. Teraz paznokci paznokci mogą być przetwarzane, ewentualnie uszczelnienia z góry herb może odbywać się bezpośrednio. Także to jest suszony w promieniowaniu UV i warstwa potu.
lepkość
+
cienki medium gruby
Uszczelnienie
+
Opinie
+
Oceny łączne
4.6296
Przegląd
5
22
4
2
3
2
2
0
1
1

Brak komentarzy w tym języku dla tej pozycji.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy