Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Lakier Hybrydowy / Lakiery Hybrydowe
Lakier Hybrydowy NAIL-EON Lakier do Paznokci Pastelowy - Miękkie Kolory na Paznokcie
kolor przedstawiony może odbiegać od koloru rzeczywistego
Szczegóły
+

Lakier hybrydowy NAIL-EON lakier do paznokci pastelowy kolorach są popularne zwłaszcza dla projektu manicure paznokci w codziennym życiu. Jak dobrze subtelne kolorystykę, ale również dla elegancki strój nadaje się obiad. Lakier pastelowy, bardziej piękne i silniejsze paznokci w wielu odcieniach romantyczny może być z NAIL-EON UV tworzenia.

Lakier hybrydowy NAIL-EON lakier do paznokci pastelowy nadaje się do prawie każdego paznokci i mogą być stosowane także na akrylu lub żelu paznokcie bezpośrednio do naturalnych paznokci. Przed zastosowaniem żelu powłoki na podkład oczyszczone i przygotowane z paznokci płaszcz jest wymagane na naturalnych paznokci bazy jako podstawa. To jest stosowane pędzlem i hartowany w promieniowaniu UV. Wynikowy warstwa potu pozostanie na paznokieć. Teraz następuje powłoki żel, również stosowane w cienkiej warstwy pędzelkiem na paznokieć. Cieńsza warstwa, bardziej wiarygodne jest kolejne lekarstwa pod lampą UV. Jeśli pożądana jest większa intensywność koloru, nawet kolejność warstw jest możliwe. Pocenie się warstwy jest usuwany po utwardzeniu, to od razu końcowy uszczelnienia z top coat lub wyobraźni więcej ozdoba paznokci.

Uszczelnienie
+
Opinie
+
Oceny łączne
4.7778
Przegląd
5
22
4
4
3
1
2
0
1
0

Brak komentarzy w tym języku dla tej pozycji.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy