Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Lakier Hybrydowy / Lakiery Hybrydowe
NAIL-EON lakier do paznokci UV neon - naturalne i sztuczne paznokcie
kolor przedstawiony może odbiegać od koloru rzeczywistego
Szczegóły
+

Czasami może to być jaskrawy. Na te okazje nadaje się najlepiej NAIL-EON lakier do paznokci UV neon. Warstwa żelu stosuje się do wszystkich rodzajów paznokci, mogą być stosowane jak konwencjonalne polski paznokci i uzyskuje lekarstwo w promieniowaniu UV, jego trwałość i odporność.

Stosowane NAIL-EON lakier do paznokci UV neon jak zwykle naturalnych lub sztucznych paznokci przygotowane na. Farba nadaje się również do żelu paznokcie akrylowe model warstwy. Przygotowanie paznokci utrzymanych lub wzorowany, oczyścić i zagruntować podkład. Podkład jest potrzebny jako podstawa dla naturalnych paznokci. Podczas suszenia pocenie, który pozostaje na warstwie paznokci UV światło. UV jest równie łatwo jak konwencjonalne polski paznokci lakier do paznokci się w aplikacji. Jest ono stosowane z pędzla na powierzchni paznokcia, a następnie utwardzania w świetle występuje. Cleaner usuwa warstwę potu, który powstaje. Następnie uszczelnić gruntowym. Oczywiście zanim nawet paznokci sztuki mogą być umieszczone na pragnienie paznokci. Również top coat tworzy warstwę dyspersji, który jest usuwany w końcu podczas utwardzania.

Tylko do użytku profesjonalnego / Nakładać tylko na sztuczne paznokcie lub na warstwę podkładową

lepkość
+
cienki medium gruby
Uszczelnienie
+
Opinie
+
Oceny łączne
Przegląd
5
4
4
2
3
0
2
0
1
0

Brak komentarzy w tym języku dla tej pozycji.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy