Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Lakier Hybrydowy / Lakiery Hybrydowe
NAIL-EON Lakier Hybrydowy do Paznokci SHINEY - Żel-lakier
kolor przedstawiony może odbiegać od koloru rzeczywistego
Szczegóły
+

Lakier do paznokci i lakier żel UV odporna na zarysowania tydzień długi wysoki połysk Tanie kupić online paznokci powłoki jak UV. Wideo i projektowania paznokci Poradniki z aplikacji krok po kroku na przetwarzanie lakier do paznokci UV na naturalne paznokcie aby to sobie tutaj wirtualnie sprawdzić i nauczyć się. To jest tak łatwe, jak lakier do paznokci i tak trwałe jak LED nowej metody tworzenia paznokieć nowoczesne żele UV. Instrukcje i filmy paznokci z krok po kroku wyjaśnienia aby go sobie z wielu zdjęć i zdjęcia tutaj teraz doświadczenie. Żel lakiery postaci trwałe warstwy farby na sztuczne lub naturalne paznokcie, które można łatwo zdjąć pasek efekt. NAIL-EON lakier do paznokci UV SHINEY mogą być używane jako solo - lakier do paznokci, lub w połączeniu z żelu modelowania i zapewnia stałe utrzymane i dobrze chronione paznokcie. Do produkcji trwałe farby na paznokieć, naturalnych paznokci musi być w Matta i leczonych podkład. Podkład jest stosowany do klejenia agenta. Pocenie się warstwy pozostaje różni się od pozycji konwencjonalnych modelu - na paznokci-, na podkład jeszcze mokry Żel lakier stosowany i leczyć pod Lampa UV lub lampka LED pierwszej warstwy NAIL-EON. Kończy to podkład, który zapewnia odpowiedni połysk. Kolejność warstw cienkich warstw jest ważne z tego rodzaju zdobienia paznokci. Więc zapewnić, że warstwa jest całkowicie wyleczony. NAIL-EON lakier do paznokci UV SHINEY są żele LED o takiej samej charakterystyce, jak lakier do paznokci UV, UV lakier do paznokci, polski paznokci, pas - i Odklej farby i urządzeniami zabezpieczającymi i LED w ciągu 30-60 sekund w lampach CCFL lub w 120 sekund w UV światło leczenia urządzenia. NAIL-EON Lakier Hybrydowy do Paznokci SHINEY - Żel-lakier.

lepkość
+
cienki medium gruby
Uszczelnienie
+
instrukcje
+

Krok 1:Przesunąć naskórek z naszych UV (art. Nr. V4079) i niszczą paznokcie z naszej mapy (art. biały Nr. 4326) buforu. Lepsze dopasowanie zalecamy na paznokcie z podkładu w leczeniu (art. 15ml nr 1303).

Krok 2:Zastosowanie podstawy herb art. nr 1054 paznokci jak lakier do paznokci i niech on twardnieje w lampę. Proszę nie usunąć warstwę potu.

Krok 3:Malowanie paznokci z żądaną Kolor i zahartowanie Lampa 2 x. Teraz masz szansę do dekoracji gwoździe z paznokci. Do tego trzeba pocenie się warstwy z nasza sprzątaczka Usuń (100 ml część nr 4005). Jeśli chcesz, aby wszelkie zdobienia paznokci, proszę nie usunąć warstwę potu.

Krok 4: Do uszczelniania, zastosowanie naszych wierzchnia elementu nr 1054 i niech on twardnieje w jednostce światła. Wreszcie należy usunąć warstwę pot z nasza sprzątaczka.  Dodatkowe połysk i paznokci Pielęgnacja polecamy nasze nded paznokci oleju (olej w różnych zapachów art. Nr. V4040).Opinie
+
Oceny łączne
4.1
Przegląd
5
128
4
105
3
17
2
5
1
7

Brak komentarzy w tym języku dla tej pozycji.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy