Lakiery Hybrydowe
Powłoka UV ??czy w sobie cechy i lakiery hybrydowe i lakier do paznokci UV kolor żele. Trwała powłoka żel jest łatwy do zastosowania i jest hartowane w promieniowaniu UV. Duża trwałość i wysoki połysk charakteryzuje się lakiery do paznokci w tej kategorii.


Lakier Hybrydowy Termiczny
Lakier hybrydowy termiczny do paznokci produkowane przez jego kolor zmienia efekt AHA efekty. W zależności od temperatury paznokieć zmienia kolor i pokazuje inną twarz z różnych kolorów gry. Tak zdobienia paznokci nigdy nie jest nudne.


Lakier Hybrydowy Soak Off
Problem paznokcie oraz tych, którzy po prostu lubi? to, co jest lakier hybrydowy soak off doskonały polski paznokci. Lakier trwa?y ?el jest jak zwykle stosowane i hartowane. Szczególną cechą tego produktu: w zależności od chęci powłoki mogą być pobierane

Prawie jak cienkie, jak gwóźdź i to jeszcze stabilne by wzmocnić naturalne paznokcie, jest oferowane lakier hybrydowy w różnych wariantach. Szybko wyleczyć w promieniowaniu UV eliminuje, często irytujące, gdy polski paznokci, w przeciwnym razie czeka, również brzydki znaki w farby do przeszłości. Specjalna powłoka zapewnia co najmniej dwa razy tak długo, jak konwencjonalne polski paznokci, często warstwa pozostanie aż do paznokci wzrosła. Brilliant Sheen przypomina żel do paznokci, zapewnia stałe piękne paznokcie, które zawsze są świeże ponownie i szlachetny. Jako żel pozycji modelu działa również w imieniu farb UV w kilka warstw.

Warstwy powinny być tak cienkie jak to możliwe i wyleczyć oddzielnie pod lampą UV. Przed zastosowaniem do naturalnych paznokci jest paznokci wypielęgnowane naskórek przesunięta i delikatnie szczotkowanej powierzchni paznokci z bufora. Zachować, dobrze, pierwsza warstwa, który służy jako podstawa dla innych warstw farby, paznokci będzie być odkurzone off i odtłuszczania z czyszczenia. Podkład jest stosowane i suszony w świetle, pocenie się warstwy pozostaje na paznokieć i służy jako podstawa do zatrzymania dla polski paznokci UV lakier hybrydowy. Powłoki mogą być stosowane w zależności od żądanej intensywności koloru w jednej lub więcej warstw.

Ostatnia warstwa farby tworzy góry herb, który zapewnia jeszcze większą stabilność, odporność na zarysowania i długotrwały połysk. Lakiery do paznokci UV do paznokci problem jak łyżka paznokcie są szczególnie dobrze nadaje się. Na takie paznokcie bez akrylu lub żelu modelu problemy często posiada, wielkie i długotrwałe efekty uzyskane powłoki żel UV są, jednak w wielu przypadkach. UV żel lakiery lakier hybrydowy są dostępne w wielu kolorach, w matowe i błyszczące, dostępne z mieszanym świecidełka cząstek lub płatki. Szczególnie atrakcyjne i uderzająca zmiana jest Thermo UV lakier, który zmienia kolor w zależności od panującej temperatury otoczenia i pokazuje się w ciągle różne gradienty. Szybko i łatwo usunąć Odklej polski paznokci. Czystsze jest wymagane do usunięcia, warstwy farby może być usunięty po prostu chce jak cienką skórę.

Ludzie w nded oferta naszych lakiery do paznokci szeroki zakres UV na zawsze projektowanie nowych i zaskakujących paznokci. Nasze produkty są wolne od MMA (metakrylan metylu) i idealnie nadaje się dla osób wrażliwych.