Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 439 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Lakiery do Paznokci / Kolor Lakieru do Paznokci
Discount of 44,00 zł from an order value over 330,00 zł with Discountcode SALE10

Kolor Lakieru do Paznokci

Filter articles

Zadbane i naturalne paznokcie wyglądają jeszcze lepiej kiedy są pomalowane i doskonale podkreślają własną indywidualność. Ważna przy tym jest nie tylko własna preferencja wybranych kolorów ale i również okazja na jaką je przygotowujemy. Lakiery do paznokci NailDesign dają Państwu wiele możliwości ich kreowania. Oferujemy Państwu ogromy wybór od kolorów kryjących poprzez pastelowe aż do neonowych - w zależności od okazji na jaką się Państwo przygotowują, w zależności od tego czy jest to spotkanie biznesowe, premiera czy After-Work-Party. Lakiery te nie zawierają acetonu i nadają się do użycia również do paznokci sztucznych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej ogromnej oferty i obejrzenia naszych stron internetowych z lakierami do paznokci NailDesign. Znajdą tu Państwo również pomoc w razie odchodzenia żelu UV z paznokci – nasz Vylet-Nails Naildesign No Lite Stabilisator sprawi że będzie się on doskonale trzymał. Sposoby pielęgnacji i pomoc w przypadku paznokci łamliwych zapewni Państwu Vylet-Nails – utwardzacz do paznokci i Vylet-Nails – wypełniacz rowków, który sprawia że brzydkie przejścia pomiędzy paznokciem naturalnym i sztucznym stają się niewidoczne. Proponujemy Państwu ogromy wybór kolorów letnich, metalicznych aż po lakier French. Aby jak najszybciej móc nałożyć Państwa ulubiony lakier NailDesign proponujemy Państwu wysuszacz do paznokci w sprayu – aby nie musieć długo czekać na wyschnięcie lakieru lub specjalistycznego uszczelniacza. Lakiery NailDesign – aby Państwa paznokcie stały się czymś naprawdę wyjątkowym.


Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy