Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł

Marki

Oferujemy szeroką gamę najbardziej zróżnicowanych, patentowanych i wysokojakościowych międzynarodowych marek, takich jak Vylet-Nails, Naileon, American Line, Youmaxx, Euro-Line, Konad, Promed, Hartmann, Elomed, NDED - Nail Design Exclusive Discovery oraz wielu innych. Znajdź swoje ulubione produkty w naszej liczącej 8000 markowych produktów ofercie. Prowadzimy wysyłkę różnej wielkości, zatem na pewno znajdziesz odpowiednią dla siebie. Przejrzyj w wolnej chwili ofertę naszej sklepu - na pewno uznasz ją za inspirującą!

nded

nail design exclusive discovery

Nasza własna marka, która zapewnia wysoką jakość w niższej cenie. Idealne dla początkujących, studiów paznokci i detalistów. Zachęcamy do skorzystania z intensywnych badań i najwyższej jakości pielęgnacji, które stanowią podstawę szerokiej gamy serii produktów nded.

American-Line

Simply the best

Jej mottem jest luksus w zasięgu dłoni. Rozpieść dłonie swoje i swych klientów stosując najznakomitsze efekty amerykańskich badań. Intensywna współpraca pomiędzy działem badań i znanymi stylistami paznokci przydała tej marce luksusu, którym szczyci się obecnie. Marka ta jest marzeniem każdego miłośnika pięknych paznokci, ponieważ dzięki American Line stylizacja ich staje się sztuką.

Euro-Line

Solutions for beautiful

Wysokiej jakości marka znana na całym świecie. Nasza popularna marka Euro-Line jest wiodącym produktem używanym i sprzedawanym w różnych częściach globu. Włożyliśmy całe nasze serce i duszę w badania nad tym, by spełniać wysokie wymagania współczesnej branży stylizacji paznokci. Łatwość stosowania tych produktów i znakomite rezultaty na pewno Cię mile zaskoczą! Jakość w bezkonkurencyjnej cenie, a jednocześnie satysfakcja klientów.

Nail-Eon

Quality is our passion

Prócz wysokiej jakości innowacji technicznych proponujemy również lakier żelowy (do manicure hybrydowego) z wszystkimi akcesoriami. Najnowocześniejsze produkty, oparte na najnowszych badaniach. Każde urządzenie NAIL-EON zostało przetestowane przez TÜV-SÜD i wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami. NAIL-EON oferuje 3-letnią gwarancję na wszystkie akcesoria.

Nasz lakier żelowy wyczarowuje na Twoich paznokciach coś, czemu nie sposób się oprzeć. Podstawą do stworzenia tego produktu były badania i wiele cierpliwości, a teraz nasi klienci mogą korzystać z jego długotrwałej intensywności. Choć ten żelowy lakier z paznokci jest bardzo wytrzymały, w naszej ofercie znaleźć można produkty pozwalające delikatnie go usunąć. Oto prawdziwy kamień milowy w naszych badaniach!

W naszej ofercie znaleźć można wszystko, co niezbędne do profesjonalnej stylizacji paznokci, od najlepszych pilników po najnowsze lampy UV. Wszystkie posiadają certyfikaty TÜV-SÜD, zapewniają wysoką jakość oraz gwarantują satysfakcję. Sprawdziliśmy je osobiście i uznaliśmy, że są znakomitej jakości.

Vylet Nails

Award winning nails

Nasza seria Vylet Nails odpowiada najwyższym standardom i jest wielce wszechstronna. Nasze badania pozwoliły połączyć jakość i doskonałość w trzech seriach produktów.

Vylet Nails Revolution

Vylet Nails Revolution dla tych stylistów paznokci, którzy przywiązują dużą wagę do łatwości używania oraz trwałości. Rozpocznij rewolucję w stylizacji paznokci i wyrób sobie markę dzięki naszemu brandowemu żelowi.

Vylet Nails Elements

Upiększ siebie i swoich klientów naturalnym podstawowym połyskiem naszej serii Vylet Nails Elements . Naturalność i klasyczność łączą się w szerokiej gamie produktów. Skorzystaj z doświadczeń znanych stylistów paznokci, którzy wykorzystali swą dużą wiedzę do badań nad stworzeniem tych produktów.

Vylet Studio Edition

Stylizacja gwiazd! Upiększ paznokcie - swoje i swych klientów - w prawdziwie hollywoodzkim stylu. Nasza spektakularna linia produktów studyjnych Vylet Nails pozwala całkowicie dać upust wyobraźni. Wieloletnie badania odpłaciły się nam z wdzięcznością, w postaci pięknych paznokci i uśmiechów zadowolenia!

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy