Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Nail Art / Aerograf

Aerograf

Filter articles
Airbrush Porady Aerograf Airbrush Porady
od 10,21 zł *
20,42 zł / 100 g
Paznokieć sztuka wzorników Aerograf Paznokieć sztuka wzorników
2,02 zł *
motyw paznokci Aerograf motyw paznokci
od 28,12 zł *
Airbrush kolory Aerograf Airbrush kolory
11,09 zł *
138,63 zł / 100 ml
Wzornik aerografu Aerograf Wzornik aerografu
2,86 zł *
Porady projekt sztylet Aerograf Porady projekt sztylet
33,70 zł *
38,74 zł / 100 g
Mieszanie płytki paznokci Aerograf Mieszanie płytki paznokci
4,31 zł *
22,68 zł / 100 g
Aerograf technika - dok?adnie zdobnictwo na idealne paznokcie
Podstawowe wyposażenie do aerografu paznokci

Technologia uda się paznokci sztuki airbrush, niezbędne są różne naczynia. Sprzęt do tego specjalne paznokci sztuka wariant jako praktyczne aerografu, zestaw jest oferowana w naszym sklepie. Następujące narzędzia są potrzebne do wyposażenie podstawowe:
• Aerograf pistolet
• Sprężarki tłokowe z zbiornika ciśnieniowego
• Przewód połączenia, na przykład jako wąż spiralny
• Filtr
• Uchwyt dyszy
• Zestaw do czyszczenia
• Woda rozpuszczalne kolorów, w tym czarno-białe
• Aerograf paznokci sztuka wzorników
Ten sprzęt jest dostępny, pracy, gotowe, gotowe do zdobienia paznokci. Za pomocą opiekuna usta zaleca się bezpiecznie należy unikać wdychania farby mgły. Obszaru powinny być chronione, stacja robocza, sam wymaga jasnej i bez blasku światła widoki paznokci.

Przygotowanie paznokci dobry aby uzyskać najlepsze wyniki

Zdobienia paznokci może być zawsze tylko tak dobre, jak odbywa się Przygotowanie paznokci. Stosowania techniki aerografu na paznokcie z akrylu lub żelu lub wzmocnienie naturalnych paznokci to jest możliwe. Powierzchnia musi być dokładnie oczyszczone, czysta i sucha. Szablon ochrony samoprzylepne skóry wokół paznokci jest Przyklejony ochrony palec. Jako pierwszy rozpylany jest paznokieć kciuka. Dostosowanie ciśnienia sprężarki 1.5 do 2 barów aerografu można rozpocząć stosowanie. Odległość do paznokci powinno być około 4-5 cm.

Usuń do zdobienia paznokci doskonały aerografu

Aerograf paznokci działa w kilku cienkich warstw. W rezultacie wyniki są szczególnie dobrze. W pierwszym kroku paznokci jest wyposażony w podkład. Biały jest szczególnie dobrze i przynosi światło kolejne warstwy farby. Pierwszy herb wysycha, wzorniki aerografu służyć. Pożądany motyw umieszczony na paznokieć i naciśnięciu na. Niewielką ilość w zbiornik sprężarki jest wypełniona żądany kolor, może być lekko zmniejszona odległość podczas stosowania. Również tutaj są ponownie używane w kilku warstwach.

Jest farba suszone i natryskuje się na wszelkie żądane tematy, szablon jest starannie usunąć pęsetą. Sprzedaż aerografu, farby, kompresorów, pistoletów, allegro, cena dla paznokcie tanio Osłona palca można usunąć również. Kompletny aerografu paznokci jest zamknięte z góry herb i tak przed blaknięcie i zadrapania, dobrze chronione.
Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł