Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 439 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Nail Art / Flamastry Pisaki
Discount of 44,00 zł from an order value over 330,00 zł with Discountcode SALE10

Flamastry Pisaki

Filter articles

Malować jak artysta. Sztuka malowania na paznokciach polega na malowaniu drobnych linii, małych figurek i obiektów, które są namalowane w najdrobniejszych szczegółach i które wielkością pasują na paznokcie. Dlatego nie można użyć do nich pędzli – sztuka malowania paznokci wymaga bardzo cieńkich narzędzi i dlatego motywy są malowane na paznokciach za pomocą tak zwanych Pen.  – to buteleczka o zawartości 10 ml, wypełniona lakierem i wyposażona w delikatną metalową końcówkę, dzięki której jest możliwa precyzyjna praca na paznokciu. Oczywiście że można przykleić na paznokcie już gotowe motywy w formie naklejek lub bindis – jednakże paznokcie pomalowane za pomocą, które są dostępne w 48 kolorach, wyglądają po prostu pięknie. Pen jest dostępny w formie prostego, jednokolorowego lakieru jak i również w odcieniu metalicznym, z brokatem i w wielu innych kolorach.

Pens pochodzą bezpośrednio od producenta. Gwarantujemy Państwu dobrą jakość i produkty, które we wszystkich aspektach spełniają europejskie normy. Pen jest łatwy w obsłudze i umożliwia malowanie drobnych linii za pomocą kolorowego lakieru zarówno na paznokciach naturalnych jak i sztucznych. Aby tworzyć piękne linie na paznokciach nie potrzeba talentu lub specjalnego szkolenia. Potrzebna jest tu tylko fantazja i spokojna ręka. Metodę Pen stosuje się oczywiście również w studiu pielęgnacji paznokci.


Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy