Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Nail Art
Kot hologramem wyświetlania 3 x 6 mm
kolor przedstawiony może odbiegać od koloru rzeczywistego
Szczegóły
+

Olśniewające kot z hologramem okrągły wyświetlacz 3 x 6 mm 12 kolory są idealne gdy błyszczące i uderzające podkreśla powinny zostać włączone do paznokci. Teardrop kształcie cyrkonie są tłoczone w Modellagemasse i w związku z tym w zależności od materiału można wyleczyć. Uszczelnienie zapewnia trwałość i długich butów.
Przed kocie oczy od ekranu jak włączyć zdobienia paznokci, paznokci akryl czy żel musi być zainstalowany dokładnie. Naturalnych paznokci jest złożony i poturbowany. Podkład zapewnia wymaganą przyczepność podkładu na paznokieć. Warstwa po warstwie paznokci pozycji modelu z krzywej C powstaje teraz w ostatnią warstwę struktury, dodaje dżetów z hologramem pragnienie kota wyświetlania 3 x 6 mm i z hartowane lub z suszonych. Tak deponentów stosować stabilne w sztucznych paznokci. Warstwa wierzchnia jest stosowany na długą trwałość i wysoki połysk. Żel uszczelniający malowane w cienką warstwą na paznokieć i hartowany w promieniowaniu UV światło dla dwóch do czterech minut. Po ostatecznej leczenia do czyszczenia i polerowania, świeci paznokci przez długi czas i jest trwale odporna na zarysowania.
Wymiary
+
0.025 metry (m)
0.005 metry (m)
0.025 metry (m)
Opinie
+

Brak komentarzy w tym języku dla tej pozycji.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy