Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Nail Art
Kryształ kamienie wyświetlacz (okrągła) 1 mm
kolor przedstawiony może odbiegać od koloru rzeczywistego
Szczegóły
+

Stosowanie srebrne koraliki z wyświetlacza jest bardzo proste. Szlachetne efekty, które w ten sposób wyczarować prawie nieograniczone. Deponentów jako pojedyncze kawałki, w grupach lub w różnych rozmiarach mogą być stosowane na paznokci rozproszone. Łatwość użycia i wygodne usuwanie wyświetlacza jest szczególnie przydatne.
Przed wyowietleniem projektowania paznokci z pereł z kamieni, kryształów (okrągła) 1 mm, paznokci jest ustawić w zwykły sposób. Na przygotowane naturalnych paznokci krzywej C żądany powstaje w warstwach. Ostateczna warstwa jeszcze wilgotne, akryl, z włókna szklanego lub żel są następnie umieszczone cyrkonie. Szczotka z żelu jest nawilżona, łatwe do pędzla trzymać kamienie i może być umieszczony na paznokieć. Przez stwardnienie pod światło żel UV lub suchego powietrza dla warstwy modelu akrylowe, cyrkonie są stabilne odpowiedzialności na paznokieć. Butów zapewnia stałe wsparcie i dodatkowe uszczelnienie. Specjalny żel jest znudzony rezygnować stosowane do paznokci i wyleczyć. Poprzez zastosowanie do czyszczenia i polerowania zadrapanie odporny otrzyma żądany trwały połysk fiński.
Wymiary
+
0.025 metry (m)
0.005 metry (m)
0.025 metry (m)
Opinie
+
Oceny łączne
1
Przegląd
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1

Brak komentarzy w tym języku dla tej pozycji.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy