Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Nail Art
Nail art wyskakuje do prezentacji lub ćwiczenia w projekcie paznokci
kolor przedstawiony może odbiegać od koloru rzeczywistego
Szczegóły
+

Te nail art Wyskakuje chopstick jest dołączony do lepszej obsługi, składa się z końcówki do. Z tych wyskakuje można w prosty sposób i inaczej paznokci wzory tworzenia i dać upust swojej kreatywności. Poprzez praktykę i dużo kreatywności uzyskać najlepsze projekty, ale praktyka, którą nie zawsze się jego własne paznokcie. Modele nie są zawsze dostępne. Jesteś w związku z tym nail art Wyskakuje Najprostszym sposobem, aby nauczyć się techniki modelowania i rutynowych ci w potrzebie projektowania paznokci.

Dla klientów zdobienia paznokci może być również bardzo praktyczne wyskakuje. Większość z nich klienci mają pojęcia realne co masz się tym razem do zdobienia paznokci. Z wyskakuje można po prostu punkt klientów, zdobienia paznokci. To ułatwia decyzji wzory paznokci i klient otrzymuje tylko pokazuje wgląd w różnorodności oferty.

Różnych kolorów może być reprezentowana jako nawet lepiej. Kolor jest zwykle tylko naprawdę widoczne gdy zastosowano żel lub odpowiednich Żel lakier i akrylowe farby na końcówki.


Opinie
+

Brak komentarzy w tym języku dla tej pozycji.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy