Koszty przesyłki – oto nasz prezent dla Ciebie! Dla zamówień od 285 zł *tylko dla przesyłek do Polska dostarczanych przez DHL

Kategorie

Produkty oznaczone tym logo zostały certyfikowane przez TÜV Süd.

Jesteœ tutaj: Nail Art / Cyrkonie

Cyrkonie

serce dżetów Cyrkonie
od 5,03 zł *
dżetów łza Cyrkonie
od 5,03 zł *
dżetów łza Złoto Cyrkonie
3,53 zł *
-30%
Pole cyrkonie Cyrkonie
18,83 zł *
dżetów krople Cyrkonie
od 3,74 zł *

Błyszczące i mieniące się kamienie są przepiękne. Potrafią one uchwycić pięknie światło i wyczarować wokół siebie przecudowne kolory tęczy, przepędzają cień i malują przecudowne świetlne obrazy. Kamienie połączone ze szlachetnym metalem tworzą przepiękną biżuterię dla zadbanych kobiecych dłoni. Elegancki urok delkikatnych palcy doskonale podkreślają szerokie obrączki z kamieniami o przepięknej formie. Prawdziwe kamienie szlachetne dobrej jakości to rzadkość – szafiry, rubiny, szmaragdy i diamanty są bardzo drogie i dlatego często zastępuje się je kamyczkami Strass. Kamyczki które od dawna stosuje się w biżuterii i na ubraniach mogą być tak samo użyte do stylizacji paznokci.

Kamyczki Strass nadadzą Państwa paznokciom szarmancki wygląd prawdziwej elegancji. Mieniące się kawałeczki szkła są dostępne w wielu kolorach, jakich sobie Państwo tylko życzą. W naszym sortymencie znajdą Państwo kamyczki w formie serduszek, łez, małych trójkącików, bogato zdobione błyszczące kwiaty, gwiazdy, motyle, półksiężyce i półperły. Kamyczki Strass nakłada się na nie utwardzony lakier lub żel UV.  Po stwardnieniu lakieru kamyczki są dobrze przymocowane tak samo jak podczas kreowania ich w biżuterii. Napewno spodoba się Państwu ten przepiękny połysk na paznokciach! Wygląd paznokci można dopasować do noszonej przez Państwa biżuterii.

Podobnie jak wszystkie nasze produkty również kamyczki Strass pochodzą bezpośrednio od producenta. Zapewniamy Państwu doskonałą jakość produktu i polecamy zakup większej ilości ponieważ wtedy cena za sztukę jest niższa i jest to bardziej opłacalne zarówno dla studia jak i dla użytku domowego.


Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz

nded międzynarodowy

Nie można otworzyć artykułu spełniających kryteria wyszukiwania. Proszę wybrać inne słowo i spróbuj ponownie.
Czy masz jakieś sugestie dla nowego elementu? Zapraszamy do daj nam znać.