Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 439 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Akryl / Akcesoria do Akrylu
Discount of 44,00 zł from an order value over 330,00 zł with Discountcode SALE10

Akcesoria do Akrylu

Filter articles

Wysokiej jakości akcesoria akryl jest niezbędne dla idealne modelowanie akryl. W związku z tym oferujemy wspaniałe akcesoria na wielką wartość dla pieniędzy. Trzeba będzie pojemnik do mieszania masy. Do tego nasze d danie idealne. Praktyczne i solidne szkło, który zawiera około 2 do 3 ml masy i jest łatwy do czyszczenia. Jego szczotki są najważniejszym narzędziem do paznokci projektanta. Oferujemy akrylowy pędzlem w różnych kształtach i rozmiarach, więc można to wykorzystać dla własnych potrzeb.

Chcesz się długie paznokcie? Użyj w tym celu nasze szablony modelowania. Nasze wzorniki charakteryzują się łatwą obsługę i wysoką przylepność. W połączeniu z naszym szczypta laski otrzymasz idealnie wyrzeźbiony paznokci z pięknym tunelu. Alternatywnie można również nasz zacisk szczypta. Znaleźć szczegółowe instrukcje i filmy, jeśli klikniesz na artykuł w "Szczegóły". Znaleźć ten i kolejny niesamowity akrylowe akcesoria do paznokci idealnie, z nami.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy