Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 439 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Żel / American-Line
Discount of 44,00 zł from an order value over 330,00 zł with Discountcode SALE10

American-Line

Filter articles

American-Line uv gel nails to doskonałe modelowanie paznocki, które spełni Państwa najskrytsze życzenia. Kolorowo, nowocześnie, z efektami brokatu, metalicznymi lub neonowymi – wszystko to jest możliwe. Żele z których są wymodelowane American-Line są bardzo wytrzymałe i po utwardzeniu ich pod światłem UV również bardzo trwałe. Paznokcie te są również łatwe w obsłudze i odporne na działanie z zewnątrz.

Wygląd paznokci nie musi być zawsze jaskrawy i krzykliwy i rzucający się w oczy - American-Line uv gel nails dają Państwu możliwość prostej elegancji. Jeżeli jednak życzą sobie Państwo pastelowe kolory lub wygląd typu French to jest to również możliwe. Z pomocą American-Line mogą Państwo spełnić również te życzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem. Będą Państwo zaskoczeni ogromną paletą możliwości zastosowania American-Line. Wszystkie żele kolorowe to żele UV, które całkowicie twardnieją. Wszystkie produkty są oczywiście również kompatybilne. Ponieważ pojedyńcze żele American-Line są odpowiednio do siebie dopasowane, tak aby można bez problemów korzystać ze wszystkich produktów jednego producenta.

Czego jeszcze Państwo być może nie wiedzą: żele użyte do produkcji American-Line nails pochodzą z badań dotyczących polimerów. Ten dział nauki zajmuje się z regóły nie badaniem kosmetyków lecz badaniami dotyczącymi polimerów - czyli tworzyw sztucznych, które ze względu na ich specificzne cechy mogą być wykorzystywane w technice i życiu codziennym. Czy wiedzą Państwo o tym, że Państwa żel UV dla American-Line pochodzi być może z tego samego laboratorium z którego pochodzi również Państwa komputer?


Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy