Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 439 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Żel / Euro-Line
Discount of 44,00 zł from an order value over 330,00 zł with Discountcode SALE10

Euro-Line

Filter articles

Euro-Line - żele UV dla sztucznych paznocki - wyróżnia szczególna właściwość: w przeciwieństwie do większości innych żeli UV te żele samoczynnie się wygładzają. Dzięki temu nie powstają nieprzyjemne rowki lub zmarszczki spowodowane częściowym stwardnieniem żelu, który jednak pod spodem jest jeszcze miękki, wgniecenia lub wszelkie inne nieprawidłowości. Dzięki temu paznokcieć jest nie tylko perfekcyjnie gładki ale również ma on wspaniały połysk, który jest typowy dla profesjonalnie wymodelowanych paznokci. Tak błyszczące i gładkie nie są nawet paznokcie naturalne ponieważ rosną one zawsze lekko nieregularnie, co czyni je ciekawymi ale nie pozwala im na równomierny połysk.

Żele Euro-Line mają efekt miodowy. Efekt ten sprawia, że żel samoczynnie się wygładza. Ta cecha jest szczególnie praktyczna podczas użycia tego żelu w  warunkach domowych. Bowiem osiągnięcie na paznokciach tak gładkiej powierzchni jak jest to możliwe z pomocą żelu UV wymaga sporo umiejętności.

Nasze żele mimo tego że są one tak komfortowe spełniają europejskie normy. Żele te zostały zbadane naukowo pod względem ich działania i to jest właśnie druga cecha szczególna Euro-Line: wszystkie żele są przystosowane do użycia również dla alergików. Polimery zawarte w żelu są starannie dobrane, tak więc nie wywołują one żadnych podrażnień skóry lub innych reakcji podrażniających. Oprócz tego żele Euro-Line potrafią wszystko co potrafią wszystkie żele American-Line-Nails. Mają one ogromną paletę kolorów, efekty brokatu, specjalny połysk i metaliczny wygląd jak i również odcienie pastelowe i elegancki wygląd manicure typu French.


Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy