Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Żel / Żel Nawierzchniowy
Szybkie zakończenie żel top LED uszczelniacz żel jest doskonałym
kolor przedstawiony może odbiegać od koloru rzeczywistego
Szczegóły
+

nded Szybkie wykończenie jest żel nawierzchniowy nowoczesne LED najwyższej jakości uszczelniacz. Paznokci pobiera przez część akrylowa po paznokci a jasne błyszczące „ połysk “ zamknięte. Ten specjalny i wyrafinowane wykończenie szybkie nawierzchniowy przez dostawowego ma rzadka konsystencja lepka i chowa się autonomicznie gładkie. Czas utwardzania jest mniej niż 3 minuty – w zależności od wydajności urządzenie światła UV. W świetle utwardzania jednostki z wydajność świetlna 36 Watt wysoki połysk Finishgel leczy, na przykład, po 1,5 minuty. Jak wspólne żel UV i kolor żel w naszym sklepie internetowym jest LED Versiegeler, łatwe do przetwarzania i dlatego doskonale nadaje, do wykonania paznokci perfect model warstwy w studyjnej jakości. Jako wolny kwas wierzchnia warstwa doskonale nadaje się dla alergików. Dostawowego szybkie wykończenie powłoka jest dostępne w ilości 5 ml, 15 ml, 30 ml, 50 ml i 250 ml. Również naturalne paznokcie, paznokcie akrylowe i włókno szklane paznokcie z ten nowoczesny projekt produktu tygodni wysoki połysk dostępny.

 

jak wspólne żel UV i kolor żel w naszym sklepie internetowym jest również LED Versiegler, łatwe do przetwarzania i dlatego doskonale nadaje, idealne warstwy modelu paznokci w studyjnej jakości bez pocenie się warstwy.

lepkość
+
cienki medium gruby
Uszczelnienie
+
Opinie
+
Oceny łączne
4.4787
Przegląd
5
53
4
34
3
6
2
2
1
0

Brak komentarzy w tym języku dla tej pozycji.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy