Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Żel / Żele Kolorowy
Wetlook kolor żel biały twardy - nie pocenie się warstwy
kolor przedstawiony może odbiegać od koloru rzeczywistego
Szczegóły
+

nded Żel kolor Wetlook czysty - bez pocenie się warstwy przynosi współczynnik błyszczący czysty kolor żel do paznokci. Wetlook generuje żel leczenie nie warstwa potu, eliminując czyszczenie gotowych paznokci. Nadal powierzchni jest zamknięte od razu gotowy.

Sekwencja modelu stanowisko podczas korzystania z innych żeli kolor jest również ogólnie. W pierwszym kroku sztucznych paznokci jest wzorowany i kształcie. Budynek powierzchni paznokci żel jest czyszczone i zmatowić z bufora. To tworzy idealną podstawę do Wetlook Żel kolor. Ten jest stosowany w cienką warstwą na paznokci i leczyć pod lampą UV. Ponieważ nie warstwa potu żel do paznokci, które muszą być czyszczone oddzielnie. Niepotrzebne jest również kolejność dodatkowe uszczelnienie jako wykończenie. Góry lub jasny płaszcz nie jest konieczne, ponieważ paznokci jest teraz wysoki połysk i odporna na zarysowania.


lepkość
+
cienki medium gruby
Uszczelnienie
+
Opinie
+
Oceny łączne
5
Przegląd
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Brak komentarzy w tym języku dla tej pozycji.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy