Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Żel / Żele LED
NAIL-EON LED/UV żel Polski specjalny podkład - gruntowanie żel
kolor przedstawiony może odbiegać od koloru rzeczywistego
Szczegóły
+

Do modelowania żelem paznokci podkład jest niezbędne. Pierwsza warstwa żelu będzie upewnić się, że paznokci nie jest wyblakły i gwarantuje przestrzeganie żel do paznokci lub powłoki żel na naturalne paznokcie. NAIL-EON LED/UV żel Polski specjalny podkład jest cienki lepkości i łatwa do zastosowania.

Podkład jest stosowany jako pierwszą warstwę żel na naturalne paznokcie pokryte podkład. Jest on idealnie nadaje się do budynku żele jak również żel powłoki. Podstawy niskiej lepkości płaszcz szczotka na jak lakier do paznokci paznokci, potem żel NAUL-EON powłoki mogą być włączone bezpośrednio do mokry grunt. Potem następuje wyleczenie jest możliwe zarówno w promieniowaniu UV - światło. Zaletą LED utwardzania jest krótszy czas ekspozycji. Herb używany podstawy jako podsypka żel żel modelu lokalizacji, on jest na paznokcie również słabo pomalowane, ale następnie utwardzone. Pocenie się warstwa zostanie usunięta, a następnie pierwszej warstwy żelu struktury żel jest stosowany. Ten żel warstwa zabezpieczenia w sposób przejrzysty, tak, że włącza naturalnych paznokci nie przez kolejnych kolor żele. Wykończenie żel modelowania oferuje najlepsze herbu, również jako żel LED/UV NAIL-EON Polski specjalne z nami jest dostępny.

lepkość
+
cienki medium gruby
Uszczelnienie
+
instrukcje
+
NAIL-EON UV lakier specjalny podkład super nadaje się do naszych powłok długi-najwyższa oferta doskonała podstawa żel UV.

Krok 1:Przygotowania naturalnych paznokci, przez Ciebie plik wskazówki do pożądanego kształtu. Przesunąć skórki i paznokcie buforem nieco przygasić.

Krok 2: Teraz prowadzić cienką warstwą naszych NAIL-EON UV lakier specjalna warstwa bazowa i niech to lekarstwo na 2 minuty w jednostce światła. Proszę nie usunąć warstwę potu.

Krok 3: Malowanie paznokci z naszych powłok UV-żel i można również leczyć go w jednostce światła.

Krok 4:Uszczelnienie powłoki specjalne paznokcie warstwą NAIL-EON UV warstwa art. Nr. 1054. Po utwardzeniu, usunąć warstwę potu z czyszczenia proszę.Opinie
+
Oceny łączne
4.4048
Przegląd
5
42
4
36
3
4
2
2
1
0

Brak komentarzy w tym języku dla tej pozycji.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy