Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Żel / Żele LED
NAIL-EON LED/UV żel Polski specjalne wierzchnia - pieczęć
kolor przedstawiony może odbiegać od koloru rzeczywistego
Szczegóły
+

Wierzchnia jako uszczelniacz jest wisienką na torcie na każda warstwa modelu. Uszczelnienia płaszcze żelu sztucznych paznokci z warstwą odporne i chroni przed rozdrabniania i zadrapania. Ponadto bardziej trwały i atrakcyjny blask otrzymuje paznokci.

NAIL-EON LED/UV lakier specjalny szczyt żelkotu można łatwo zastosować i nadaje się nie tylko do modelowania żel. Również paznokcie akrylowe, UV żel lakiery lub lakierów tradycyjnych paznokci mogą być pokryte warstwą uszczelnienia. Top coat jest stosowane na gotowych paznokci, paznokcie akrylowe są wnoszone przed zastosowaniem z bufora na wysoki połysk. Następnie wykończenie pod UV, lub też światła LED jest wyleczony. Z Zellette i czystsze, pocenie się warstwy jest usunięty paznokci jest polerowana w kilku krokach na wysoki połysk. Błyszczący efekt jest wzmocnione poprzez zastosowanie oleju do polerowania. Gotowy paznokci jest długo od zarysowania i inne uszkodzenia.


lepkość
+
cienki medium gruby
Uszczelnienie
+
Opinie
+
Oceny łączne
5
Przegląd
5
70
4
31
3
4
2
1
1
1

Brak komentarzy w tym języku dla tej pozycji.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy