Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Pilniki do Paznokci
Zgłoszenia powierzchni z tworzyw sztucznych 10-Pack - Akcesoria do wymiany plików
kolor przedstawiony może odbiegać od koloru rzeczywistego
Szczegóły
+

, Aplikacja wymiany plików z tworzyw sztucznych jest bardzo łatwe. Oprócz odpowiedniego tworzywa sztucznego dostępna w sklepie pod numer zlecenia V6892, dopasowanie powierzchni zgłoszenia wymaga 10 Pack papier piasek plastik. Te są przymocowane do nałożenia na ciało zgłoszenia i następnie szybko i wyrzuceniem.

, Pliki programu Exchange są systemy real pro, jeśli chodzi o złożenie i polerowania paznokci naturalnych i sztucznych. W przeciwieństwie do innych plików wymiany plików tylko Pilniki do paznokci, trapezowe pliki lub tylko szeroki pliki są dostępne, wystarczy wymienić po co klient i można go z minimum materiałów eksploatacyjnych. Powierzchnie zgłoszenia prawa do pliku są samoprzylepne i po prostu być przymocowane do ciała z tworzyw sztucznych do użytku. Powierzchnie papierem ściernym, bez pozostawienia żadnych resztek kleju można usunąć po użyciu. Sam plik zmian można łatwo czyścić w środek dezynfekujący. Ogólnie, higieniczne i odpowiedniej pracy natury, jak na sztucznych paznokci jest zabezpieczona.

Opinie
+
Oceny łączne
Przegląd
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Brak komentarzy w tym języku dla tej pozycji.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy