Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Pilniki do Paznokci
Wymiany plików ze stali nierdzewnej - top materiał dla salon paznokci profesjonalne
kolor przedstawiony może odbiegać od koloru rzeczywistego
Szczegóły
+

Tylko dobrze kształt paznokci, otrzymasz dzieło sztuki. Być początkiem i końcem wszystkiego jest prawo pilnik do paznokci, który musi być nie tylko łatwy w obsłudze, ale również solidne i higieniczne. Zmiana systemu plików, wymagania te są łatwo spełnione. Po każdym użyciu, powierzchnię zgłoszenia jest łatwo wymienić, nawet najwyższych wymagań w zakresie higieny są zatem spełnione.

Pliki programu Exchange

ze stali nierdzewnej składa się z wysokiej jakości metalu, który jest niezwykle wytrzymały, jak również lekkie jak piórko. Materiał złożenie ciała pochodzi z lotniczym i przynosi więc tylko najlepsze właściwości. Dla aplikacji zgłoszenia, w formach prostych trapez i szeroki teraz dostępne, właściwe zgłoszenia są wymagane. Są one dostępne w sklepie w Family Pack numer zamówienia V 6911. Po każdym użyciu odlicza się powierzchni kleju bez pozostałości kleju z obudowa ze stali nierdzewnej. Nowi klienci otrzymują nowe i nieużywane pliki paznokci manicure lub przygotowanie modelu sytuacji. Ideałem jest, jeśli zmiana zgłoszenia powierzchnie na oczach klientów. To tworzy zaufanie i profesjonalizm. Higieniczna, obsługa może być moda z ciała zgłoszenia: to może być łatwo czyścić, gdy jest to konieczne w środek dezynfekujący.

Opinie
+

Brak komentarzy w tym języku dla tej pozycji.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy