Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Pilniki do Paznokci
Wymiany plików plastikowe - higieniczne pliki w salon paznokci
kolor przedstawiony może odbiegać od koloru rzeczywistego
Szczegóły
+

w ten sposób gwóźdź utrzymywane i jak doskonale działa, należy przed modelowania lub wniesiona paznokci w odpowiedniej formie. nded plików zmiany z tworzywa sztucznego są idealnym narzędziem, jeśli chodzi o manicure higienicznych lub przygotowanie naturalnej płytki paznokcia na model lokalizacji. Wysokiej jakości papier ścierny zapewnia najlepsze zgłoszenia wyników, przez prostą metodę, aby zmienić papier zgłoszenia, higienicznym, pracy z pliku.

Stosowania plików jest bardzo proste. Plik wymiany o kąt paznokcia jest dołączony oraz inne pliki, które magazynu w wielu wariantach występują w nded, i jest usuwany nadmiar materiału, starannie i w małych kroków. Pliki są odpowiednie do obróbki naturalnych paznokci, jak również jeśli chodzi o Materiał wkładki modelu. Coś specjalnego o Pilniki do paznokci, które są dostępne jako tylko plik, plik trapezowe lub szerokich prostych pilnik do paznokci jest widoczne po aplikacji. Używane szlifowania powierzchni jest po prostu odjęte od tworzywa sztucznego pilnik do paznokci – najlepiej na oczach klientów, aby wykazać higieny pracy. Mogą być czyszczone stabilny punkt centralny, jeśli jest to wymagane w środek dezynfekujący. Odpowiednie arkusze dostępne są w sklepie pod numer zlecenia V6901.

Opinie
+
Oceny łączne
5
Przegląd
5
1
4
0
3
0
2
0
1
1

Brak komentarzy w tym języku dla tej pozycji.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy