Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Płyny / Czyszczenia i Dezynfekcji
Wyładowanych Hygiene Spray 70% - Premium Hygiene Spray do modelowania paznokci i manicure
kolor przedstawiony może odbiegać od koloru rzeczywistego
Szczegóły
+

nded Hygiene Spray może być stosowany do mycia rąk i powierzchni, tak długo, jak nie dostać się do otwartych ran. Podobne kompozycje stanowią podstawę certyfikat w dezynfekujące.

Ta konstrukcja gwoździa produkt nie jest certyfikowany, gdyż nie mogą być wypełnione w warunkach aseptycznych, ale również działa jako takie. Aby zapewnić standard higieny w każdej zarejestrowanej salonie paznokci, zwracamy uwagę, że środki dezynfekujące mogą być przekazywane wyłącznie na własny użytek, do odsprzedaży jedynie w warunkach aseptycznych.

W uzupełnieniu do nded Nagelmodellage Hygiene Spray oferujemy w naszych płynach do czyszczenia, dezynfekcji + usunięcie również różne certyfikowanych rękach - i dezynfekującego powierzchni Hartmann. Dla produktów do paznokci dezynfekcji projektowania po prostu patrzeć na numery pozycji 4173 pianka 30 Bacillol, 4175 i 4176 classic czysty i 4178 Bacillol 30 pianka Sterillium strumieniem piany.

Również do planu zdrowia w salonie kosmetycznym odpowiedni produkt. Odkurzacz higieny salon paznokci jest szczególnie bezbarwnych - i wytworzonych substancji zapachowych i bez oleju, w wyniku lepszej przyczepności paznokcia systemów projektowania wynik niż w przypadku konwencjonalnych środków czyszczących.

Jest on również wolny aldehyd, który przynosi lepszą kompatybilność z nim. Ze względu na szybko i bez pozostałości po odparowaniu w tym paznokci projektowania produktu do optymalnego odkurzacza. Wyładowanych Hygiene Spray 70% - Premium Hygiene Spray do modelowania paznokci, manicure i pedicure.

Opinie
+
Oceny łączne
4.871
Przegląd
5
27
4
4
3
0
2
0
1
0

Brak komentarzy w tym języku dla tej pozycji.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy