Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Płyny / Czyszczenia i Dezynfekcji
nded paznokci cleaner cytrusowych łagodnego - delikatne naturalnych paznokci, czyszczenie
kolor przedstawiony może odbiegać od koloru rzeczywistego
Szczegóły
+

30% alkoholu izopropylowego w nded czystsze paznokci Citrus łagodne - Nail Cleaner Citrus miękki upewnić się, że płyn nie tylko czyści, ale również dezynfekuje, zapach cytrusowy zapewnia przyjemny klimat w aplikacji. Nail Cleaner jest odpowiednie dla wszystkich etapów sztuki paznokci i modelowania paznokci oraz stwarza najlepsze warunki dla długotrwałego i błyszczące kreacje paznokci.

czystsze paznokci jest ważny nie tylko do czyszczenia paznokci, na przykład, przed nałożeniem lakier do paznokci lub materiał modelowania. Również podczas Gelmodellage czystsze paznokci ma dobrą pracę. Tak więc, pocenie się, które występuje podczas utwardzania warstwy żelu można łatwo i całkowicie usunąć. Czysta powierzchnia jest zawsze warunkiem następnej warstwy przywiera. Łagodny i dlatego specjalnie nadaje się do naturalnych paznokci odkurzacz jest stosowany do Zellette ta jest następnie wytrzeć aż nad gwoździa, dopóki nie spełni wymogów czystości i smaru. Uparty żel lub włókna szklanego pozostaje schodzą łatwiej gdy płytka paznokcia jest moczony. W salonie paznokci dużych ilości płynów do czyszczenia, dezynfekcji i odległości dla różnych prac jest to konieczne, w związku z tym, istnieje nded paznokci czyszczenia cytrusowe łagodny w trzech wymiarach pojemnika z 100 do 5000 ml. Dalsze butelek do napełniania i usuwania czyszczące są również tutaj dostępny sklep. Wyładowanych Nail Cleaner Citrus Mild - Premium Nail-Cleaner Citrus-Soft jest profilowana Gelschwitzschichtenentferner do modelowania paznokci, manicure i pedicure.

Opinie
+
Oceny łączne
5
Przegląd
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Brak komentarzy w tym języku dla tej pozycji.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy