Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Płyny / Czyszczenia i Dezynfekcji
nded paznokci czyszczenia łagodne - nail czyszczenia soft na delikatne oczyszczenie
kolor przedstawiony może odbiegać od koloru rzeczywistego
Szczegóły
+

Jako specjalny płyn czyszczący do naturalnej płytki paznokcia od nded do czyszczenia paznokci należy łagodny - Nail Cleaner miękki koniecznie akcesoria Nail Art. 70% alkohol izopropylowy zapewnić działanie dezynfekujące, dzięki czemu nie tylko sprzątanie, ale także higiena w każdym momencie zostać uwzględnione. The Cleaner służy do odtłuszczania i czyszczenia płytki paznokcia przed malowaniem lub przed modelowaniu paznokci.

Kolejny wniosek o czystsze paznokci z kategorii czyszczenia, dezynfekcji i usuwania nded ma także podczas Gelmodellage. Otrzymany po utwardzeniu warstwy żelu lepka warstwa może być z łatwością i zupełnie usuwa się z filtra do paznokci. Gwarantuje to, że następna warstwa utrzymuje bezpieczny. Ponadto, akryl, włókna szklanego i paznokci polski można usunąć z cieczy łatwo. Dla stosowania nded jest stosowany do czyszczenia paznokci Zellette gwóźdź wyciera impregnowanego Zellette aż nawet ostatnich pozostałości farby lub tłuszcz z dala od paznokci. Dla depozytów uporczywych powierzchnia paznokci może być również nasączone środkiem czyszczącym. W zależności od tego, czy zmywacz do paznokci jest miękki zatrudniony w polu prywatnym lub zawodowym, różne rozmiary kontenerów od 100 do 5000 ml są dostępne. Butelki do napełniania są również dostępne tutaj w sklepie! Wyładowanych paznokci czyszczenia łagodny - premium do paznokci, zmywacz miękka 70% alkoholu izopropylowego przez gwóźdź modelowania, manicure i pedicures.

Opinie
+
Oceny łączne
5
Przegląd
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Brak komentarzy w tym języku dla tej pozycji.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy