Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Kosmetyki / Pielęgnacja Włosów
Budynek intensywny szampon Nivea Naprawa 250 ml - zdrowe włosy
kolor przedstawiony może odbiegać od koloru rzeczywistego
Szczegóły
+

Uszkodzonych i zniszczonych włosów wygląda jednym z również. Wydaje się, uszkodzenia włosów łamliwych i nudne, i rozdwajaniu są często nieprzyjemne skutki uboczne. Z budynku intensywny szampon Nivea naprawy 250ml jest ponownie błyszczące włosy i wygląda zdrowo i elastyczna.

Zabiegi kosmetyczne dla włosów zniszczonych

W Nivea szampon intensywne Remontowo-budowlane zapewnia specjalny preparat. że włosów jest dostarczany z ważnych substancji. Zawarte olejów i Akt białek w strukturę włosów i sprawiają, że tutaj z powrotem do kontynuowania zmniejsza uszkodzenia włosów i rozdwojonych koncowek. Tak więc już dotkniętych włosy nie jeszcze bardziej obciążone, formułowania szampon jest bardzo łagodny. Dla Zapewnia elastyczność, która jest nie tylko widoczne, ale też czuł, że identyczne do keratyny włosów, które sobie stawia warstwę ochronną wokół każdy włos i wzmocni się od wewnątrz na zewnątrz.

Ponownie parę aplikacji na każdy dzień

Z uwagi na składniki działające łagodne Nivea jest budynek intensywny szampon Naprawa nadaje się do codziennego użytku. Szampon jest wmasować w wymagane Ilość na wilgotne włosy. Wydłuża się czas ekspozycji Krótki Efekt. Następnie szampon jest dokładnie wymyte i włosy mogą jak zwykle, dalsze leczenie i spreparowane. To jest wzmocniona regenerujący efekt stosowania innych produktów do pielęgnacji z Intensywnie regeneruje serii.

Opinie
+

Brak komentarzy w tym języku dla tej pozycji.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy