Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Sprzęt Elektryczny / Kąpiel Parafinowa
Parafina zestaw NAIL-EON dla szczególnie delikatnej skóry
kolor przedstawiony może odbiegać od koloru rzeczywistego
Szczegóły
+

Held w salon paznokci nie tylko paznokci lub manicure, dużą wagę przywiązuje się do pielęgnacji dłoni i paznokci. Kąpiel parafinowa jest jednym z najbardziej popularnych urządzeń salon paznokci Spa. < BR >< BR > NAIL-EON z parafiny ustawić ręce szybko i trwale jest zabieg intensywnej opieki medycznej. Zestaw zawiera elektryczne parafinowa, dwa bloki parafiny aromat â 400 gramów, dziesięć Protectorbags folia i dwie rękawice ciepłe frotte. Kąpiel parafinowa utrzymuje suche i spierzchnięte skóry i otwiera pory. Późniejsze leczenie z kremów i balsamów ośmiesza się w głębsze warstwy skóry. Wosk zestaw nadaje się do pielęgnacji dłoni, stóp i łokci, obróbka cieplna zwiększa dobrobyt i zwiększyć elastyczność skóry.

Uniwersalny parafiny, kąpieli zestaw z woskiem z NAIL-EON jest metodą szczególnie długotrwały efekt powodują objawowe dolegliwości zdrowotnych takich jak zapalenie stawów, Stany zapalne, urazy sportowe i sztywność stawów. Marek parafiny, kąpieli zestaw z wosku paznokci Eon ma 3 lata gwarancji jak wszystkie urządzenia tutaj w nded sklep internetowy, a także pomaga w terapii zajęciowej i reumatyzm. Parafina NAIL-EON syfon + parafina 2x400g i Akcesoria kosmetyczne parafiny Starter Kit Orange dla rąk, stóp i paznokci Studios.Wymiary
+
0.24 metry (m)
0.309 metry (m)
0.175 metry (m)
instrukcje
+

Krok 1: Umyć ręce i dokładnie osuszyć. Zdjąć pierścionki i bransoletki. WSKAZÓWKA: Pamiętać, że kratka ochronna podgrzewacza znajduje się na dnie urządzenia.

Krok 2: Sprawdzić temperaturę parafiny, nanosząc jej niewielką ilość na wewnętrzną część nadgarstka.

Krok 3: Włożyć rękę z lekko rozłożonymi palcami do wanienki. Następnie wyjąć ręce szybko, ale ostrożnie. Pozostawić na dłoniach parafinę do zastygnięcia. Przed kolejnym zanurzeniem odczekać co najmniej 3 sekundy aż parafina zaschnie. Zaschnięta parafina nie jest błyszcząca!

Krok 4: Powtarzać krok 3 dowolną ilość razy, co najmniej 3. Im więcej warstw zostanie nałożonych, tym dłużej utrzymuje się ciepło.

Krok 5: Nałożyć woreczek foliowy i włożyć rękawiczki frotte na ok. 15 minut. W ten sposób ciepło zostanie utrzymane.

Krok 6: Zdjąć rękawiczki frotte i ściągnąć twardą parafinę z dłoni razem z woreczkiem foliowym. WSKAZÓWKA: Zaleca się utylizację twardej parafiny, ponieważ mogą się w niej znajdować martwe komórki skóry.


Porada: Przed zabiegiem parafinowym zaleca się nałożenie  kremu pielęgnacyjnego. Dzięki wytwarzanemu ciepłu pory skórne otwierają się i krem może doskonale wniknąć w skórę. Uwaga: Poziom parafiny w wanience nie powinien przekraczać poziomu Max. W celu przeprowadzenia zabiegu na stopach i łokciach wykonać kroki 1-4.Opinie
+
Oceny łączne
4.9
Przegląd
5
25
4
2
3
0
2
0
1
0

Brak komentarzy w tym języku dla tej pozycji.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy