Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 439 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Sprzęt Elektryczny / Myjka Ultradźwiękowa

Myjka Ultradźwiękowa

NAIL-EON Ultrasonic Cleaner Myjka Ultradźwiękowa NAIL-EON Ultrasonic Cleaner
112,86 zł *
86,82 zł / 1000 g

Nie tylko profesjnalny manicure czy pedicure musi odpowiadać standardom dotyczącym higieny ale i również w „normalnym studiu pielęgnacji paznokci” jest bardzo ważna czystość. Wiele urządzeń należy czyścić nie tylko z zewnątrz ale i również dokładnie pod urządzeniem ultradźwiękowym. Ponieważ tylko wtedy można skutecznie usunąć najmniejsze cząstki paznokci, paznokci sztucznych lub skóry. Aparat do czyszczenia ultradźwiękowego to bardzo wydajne i nowoczesne urządzenie, jest on bardzo cichy i szybki i nie powinno go brakować w żadnym studiu. Ogromna ilość (ale nie wszystkie) zarazków, które wywołują zakażenia paznokci i skórek, zostaje zniszczona pod aparatem do czyszczenia ultradźwiękowego. To doskonała ochrona Państwa zdrowia ale i zdrowia Państwa klientek i klientów. A klienci będą mogli się przekonać o higienicznej pracy tego urządzenia w studiu, aparaty do czyszczenia ultradźwiękowego są od dawna używane do czyszczenia biżuterii i okularów również w prywatnych gospodarstwach domowych. Urządzenie to pracuje tylko z wodą bez dodatku agresywnych środków czyszczących – dlatego mogą Państwo bez obawy wkładać do niego sprzęt i narzędzia ponieważ woda nie atakuje tych materiałów. To samo dotyczy również użycia tego sprzętu w warunkach domowych.

Nasze urządzenia są technicznie bez zarzutu i są zgodne z europejskimi standardami. Dla mniejszych urządzeń możemy Państwu zaoferować nawet cenę progresywną – dzięki temu zakup tego urządzenia będzie się na pewno opłacał. Urządzenie to posiada 3 lata gwarancji.


Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy