Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 439 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Sprzęt Elektryczny / Pochłaniacz Pyłu
Discount of 44,00 zł from an order value over 330,00 zł with Discountcode SALE10

Pochłaniacz Pyłu

Filter articles
worków na wymianę odpylania Pochłaniacz Pyłu worków na wymianę odpylania
5,37 zł *
5,37 zł / 100 g
NAIL-EON paznokci projekt pyłu Pochłaniacz Pyłu NAIL-EON paznokci projekt pyłu
od 169,88 zł *
253,55 zł / 1000 g
NAIL-EONodkurzacza do paznokci Pochłaniacz Pyłu NAIL-EONodkurzacza do paznokci
141,02 zł *
Promed Odkurzacza do paznokci Pochłaniacz Pyłu Promed Odkurzacza do paznokci
406,69 zł *
Promed paznokci wyciąg pył jednostki Pochłaniacz Pyłu Promed paznokci wyciąg pył jednostki
112,86 zł *
82,38 zł / 100 g

Pochłaniacz pyłu jest potrzebny wszędzie tam, gdzie podczas pracy powstają małe cząsteczki pyłu. To co już od dawna spotyka się w przedsiębiorstwach obrabiających drewno jak i w branży metalowej - można teraz również i spotkać w pracowniach artystycznych. Kurz jest nie tylko uciążliwy, kiedy jest go pełno na sprzęcie i powierzchni do pracy ale i również wdychany w powietrzu stanowi zagrożenie dla zdrowia. Manicurzystka lub manicurzysta mogą podczas pracy nosić specjalną maskę chroniącą przed kurzem – co jest w wielu przypadkach zalecane. Od klientek/klientów jednakże nie można tego wymagać. W celu ochrony ich zdrowia, skóry i odzieży podczas modelowania sztucznych paznokci i wynikającego z tego kurzu, należy użyć specjalnych urządzeń pochłaniających pył. Te małe pochłaniacze są bardzo ciche i niezawodne, filtry i worki na kurz można bez problemu wymieniać – Państwa studio stanie się dzięki nim czyste i higieniczne. To jest dobre dla pracy i dobre dla zdrowia.

Na naszych stronach znajdą Państwo urządzenia różnych producentów. W przypadku urządzeń CARRERA Collector, Promed i Naileon nie ma różnic jakościowych – wszyscy trzej producenci zapewniają najwyższą jakość dzięki czemu możemy Państwu zaoferować na te urządzenia 3 lata gwarancji. Są one łatwe w obsłudze i w domowej łazience mogą się tak samo przydać jak w profesjonalnym studiu pielęgnacji paznokci.


Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy