Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Tipsy
Napełniać worek 50 szt Fullcover porady - paznokci w magazynie
kolor przedstawiony może odbiegać od koloru rzeczywistego
Szczegóły
+

Paznokci porady napełniać worek 50 szt Fullcover porady charakteryzuje jego klasyczny kształt, jasne, kolorystykę, a także elastyczny materiał. Wysokiej jakości porad mogą być łatwo przetwarzane i utworzyć lokalizację wygląd i długo trwały model naturalnych paznokci paznokcie.
Wydanie bez stresu na naturalnych paznokci jest szczególnie ważne podczas pracy z paznokci porady. Osiąga się to przez ten koniuszek jest dobrane tak, aby to zamyka bez ciśnienia na brzegach paznokci. Końcówki paznokci od worka napełniać Fullcover porady w razie potrzeby można regulować z specjalny frez. Aby to zrobić, następny Rozmiar jest wybrany i skrócony odpowiednio. Wskazówka na naturalnych paznokci jest zatrzymany na optymalną przyczepność. Z tworzyw sztucznych paznokci jest pokryta klejem i umieścić na paznokci i wyrównane. Szczególnie ważne: nie ma pęcherzyków powietrza nie może być pomiędzy paznokci i końcówki. Porady Fullcover doskonale są klejone, są w formie i wreszcie wykonane z paznokci żądany projekt.


Opinie
+

Brak komentarzy w tym języku dla tej pozycji.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy