Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Tipsy / Tipsy Airbrush

Tipsy Airbrush

Filter articles
Airbrush Porady Tipsy Airbrush Airbrush Porady
od 10,21 zł *
20,42 zł / 100 g
motyw paznokci Tipsy Airbrush motyw paznokci
od 28,12 zł *
Porady projekt sztylet Tipsy Airbrush Porady projekt sztylet
33,70 zł *
38,74 zł / 100 g

Naturalne paznokcie są bardzo wraźliwe i nie rosą tak szybko jak kobiety sobie tego życzą. Wiele produktów do pielęgnacji paznokci atakuje skórę i paznokcie, wysusza tkanki i sprawia że paznokcie stają się łamliwe. Jets to bardzo irytujące i nie powinno się wydarzać – dłonie wcale nie muszą tak cierpieć. Doskonałym wyjściem w tym momencie są paznokcie sztuczne. Tipsy Nailart (to termin fachowy oznaczający podstawową formę sztucznych paznokci) są dostępne w różnych wielkościach i kształtach i można je bardzo indywidualnie modelować. Dzięki zastosowaniu na nich lakierów, pieczątek, naklejek i biżuterii stają się one takimi jakimi chcieliby je Państwo mieć. Wszystko co jest możliwe do zrobienia na paznokciach naturalnych jest też możliwe do zrealizowania na paznokciach sztucznych. Na stronach naszego katalogu znajdą Państwo różne rodzaje sztucznych paznokci w małych i dużych ilościach jak i z praktycznymi pojemnikami do ich sortowania, dzięki którym będą Państwo mogli urzymać porządek zarówno w studiu jak i w domu.

Szczególny rodzaj wzornictwa paznokci stanowią tipsy Nailart Airbrush. Te gotowe tipsy mogą być jedno lub wielokolorowe, być ozdobione paskami, kwiatami, motylami lub wieloma innymi motywami. To doskonale wystylizowane paznokcie, które można nałożyć w domu w zależności od odpowiadającego Państwa gustowi motywu i koloru.


Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł