Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Tipsy / Tipsy Stiletto

Tipsy Stiletto

Filter articles
Napełniać worek 50 szt sztylet porady Tipsy Stiletto Napełniać worek 50 szt sztylet porady
od 3,08 zł *
Porada pole skórzany wskazówki do paznokci Tipsy Stiletto Porada pole skórzany wskazówki do paznokci
15,62 zł *
25,19 zł / 100 g
Szablon Stilletto 500 St Tipsy Stiletto Szablon Stilletto 500 St
od 45,10 zł *
88,43 zł / 1000 g
Porady projekt sztylet Tipsy Stiletto Porady projekt sztylet
33,70 zł *
38,74 zł / 100 g

Stiletto nails - stiletto tips są teraz w pełni zgodnie z tendencją i ozdobić paznokcie z niezwykłą paznokci. Specjalne optyka sztuczne paznokcie, który jest wykonany z sztylet porady lub szablony, sprawia, że doskonałą postać projekt proste i zapewnia zaskoczony, niesamowite widoki. Jest fantastycznie kształt paznokci z elementami sztuki paznokci z nded różne, efekt żele lub efekt z UV paznokci Polski dodaje, miniaturowych dzieł sztuki, które pozostają w pamięci.

Stiletto nails - stiletto tips sztylet paznokcie przód w punkt. Ten koniuszek może być subtelne zależności od żądania lub bardzo uformowany. Idealne paznokcie służyć sztylet paznokci porady, które stanowią formę i być zamocowane klejem paznokci naturalnych paznokci. To także możliwość użycia specjalnego wskazał szablon kształcie, który służy jako szablon dla sztuki paznokcie akrylowe, z włókna szklanego lub żel. W każdym przypadku paznokci jak zwykle warstw, materiał targów jest hartowane i ozdobione pożądanego paznokci. Sztylet paznokcie mogą być bardzo ostre i bardzo szczególnie uderzający mianować. Codziennie więcej szpilki są odpowiednie, raczej dlatego, że łatwo wykonać wszystkie czynności.

Dobrze wypielęgnowanych dłoni i starannie przygotowane paznokcie naturalne są podstawą sztylet piękne paznokcie, które utrzymują stałe jako sztucznych paznokci. W pierwszym kroku naturalnych paznokci jest złożony, zmatowić buforem, a z klejenie agenta, pokryty tzw podkład do szpilki jako żel modelowania. Cienką warstwę żelu gruntowania przychodzi na suszone podkładu. Podkład jest suszony w UV lub LED światło i stanowi podstawę dla rozwoju paznokci. W zależności od procedury sztylet umieszczone na szablon porady lub sztylet i powstaje paznokci. Do projektowania konstrukcji jak zwykle możliwości dostępne są. Tak może być paznokci w stylu francuskim z fantasy paznokci lub jako zwykły malowane sztucznych paznokci jasny kolor lub efekt powłoki są przeznaczone.

Jako narzędzie do projektowania szpilkach, które wziął swoją nazwę od włoskiej sztylet, bardzo ostre igły broń, często również szablony są używane. Elastyczne sztylet szablony modelowania mogą być używane z akrylu lub żelu i są umieszczone wokół palca. W szablonie sztylet kształt paznokci, paznokci jest wyleczony, szablon jest łatwo usunąć. Stiletto tips i porady są inny wariant popularny do produkcji koronki kształt paznokci. Są dostępne i klejone w odpowiedniej wielkości, na naturalnych paznokci z gwozdzia w różnego rodzaju z i bez wzorów. Następnie paznokci będą przetwarzane jak zwykle.


Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł