Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Zestawy do Paznokci /

Kolorowy żel zestawy

Czy Żel kolor ustawia sklep nded zazwyczaj z kolorów żeli UV, które są dostępne w jednym artykule. Wymiana poszczególnych produktów z zestawu jest bardzo proste i wszystkie kolory są zawsze całkowicie dostępny. Kombinacja różnych kolorach z tej samej strukturze lub takie same kolory z różnych tekstur jest szczególnie ekscytująca. Tak są paznokci sztuka efekty, które tylko ujawnić ich odrębności i tym nieuchwytnym czymś na drugi rzut oka. Podobieństwa odcienie są podkreślone przez różnorodność i wynik jest ekscytujące dzieło sztuki na każdy paznokieć. Szczególnie zabawne i skutecznie działa, gdy poszczególne kolory kolorowe ustawia lub być również dystrybuowane w rytm na paznokcie. Tak kolorowe pełne pokrycie jest mix, który jest zupełnie inny i jeszcze wspólne elementy na każdym paznokci.
 
Kolorowy żel zestawy są nadal idealny zestaw startowy dla początkujących. Wybór różnych kolorów sprawia, że łatwo pierwszy eksperyment, zestawy z średniej lepkości kolor żele, które dodatkowo mają wpływ miodu i niezależnie na gładkie są szczególnie dobrze nadaje się. Zaletą tych żele: eliminuje skomplikowane złożenia pracy, który posiada sporo przeszkód, zwłaszcza dla początkujących w projekcie paznokci. Wybór w sklepie nded zawiera zestawy Żel kolor z zakresu nded jak również kombinacje premii dla działających szczególnie elegancki gwóźdź projekt.
Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł