Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 439 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Zestawy do Paznokci / Zestaw Próbki
Discount of 44,00 zł from an order value over 330,00 zł with Discountcode SALE10

Zestaw Próbki

NDED próbki żel UV zestaw Zestaw Próbki NDED próbki żel UV zestaw
45,28 zł *
pakiet niespodzianka nded Zestaw Próbki pakiet niespodzianka nded
136,38 zł *

Produkcja sztucznych paznokci nie jest rzeczą łatwą i wymaga dużo praktyki. Każdy kto zastanawia się nad nauką modelowania sztucznych paznokci nie powinien od razu kupować dużej ilości zestawów z żelem i produktami akrylowymi tylko na początek zakupić tani zestaw wzorów Naildesign w małym opakowaniu, które zawiera wszystko czego potrzeba na początku nauki wzornictwa paznokci.

Oferujemy Państwu dwa zestawy żelowe, które zawierają najróżniejsze produkty i są dostępne w przystępnej cenie. Jeśli chcą Państwo nabrać doświadczenia w procesie modelowania paznokci żelowych to oferujemy Państwu niedrogi zestaw – zestaw ten nie zawiera drogiego sprzętu do szybkiego utwardzania paznokci, dodatków do ich wzornictwa jak i ozdób do paznokci i narzędzi do ich pielęgnacji ponieważ przedmioty te nie są potrzebne do produkcji paznokci żelowych.

Podobny zestaw oferujemy Państwu w celu zapoznania się z metodą modelowania paznokci akrylowych. Zestaw ten zawiera primer, przezroczysty proszek akrylowy, liquid i 10 tipsów. Do ćwiczenia i zapoznania się z tą metodą zestaw ten ma odpowiedni rozmiar i zawartość.

Szczgólną cechą naszych wzorów Naildesign jest ich doskonała jakość. Nie są to tanie zestawy do ćwiczeń o niskiej jakości lecz wzory produktów z naszego sortymentu, które służą do zapoznania się z oferowaną przez nas paletą produktów. Wzorty te mogą Państwo również zamówić u nas aby móc je wypróbować u siebie w domu.


Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł
nded międzynarodowy