Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Zestawy do Paznokci / Zestaw Próbki

Zestaw Próbki

NDED próbki żel UV zestaw Zestaw Próbki NDED próbki żel UV zestaw
19,23 zł *
pakiet niespodzianka nded Zestaw Próbki pakiet niespodzianka nded
136,38 zł *
125,12 zł / 1000 g

Produkcja sztucznych paznokci nie jest rzeczą łatwą i wymaga dużo praktyki. Każdy kto zastanawia się nad nauką modelowania sztucznych paznokci nie powinien od razu kupować dużej ilości zestawów z żelem i produktami akrylowymi tylko na początek zakupić tani zestaw wzorów Naildesign w małym opakowaniu, które zawiera wszystko czego potrzeba na początku nauki wzornictwa paznokci.

Oferujemy Państwu dwa zestawy żelowe, które zawierają najróżniejsze produkty i są dostępne w przystępnej cenie. Jeśli chcą Państwo nabrać doświadczenia w procesie modelowania paznokci żelowych to oferujemy Państwu niedrogi zestaw – zestaw ten nie zawiera drogiego sprzętu do szybkiego utwardzania paznokci, dodatków do ich wzornictwa jak i ozdób do paznokci i narzędzi do ich pielęgnacji ponieważ przedmioty te nie są potrzebne do produkcji paznokci żelowych.

Podobny zestaw oferujemy Państwu w celu zapoznania się z metodą modelowania paznokci akrylowych. Zestaw ten zawiera primer, przezroczysty proszek akrylowy, liquid i 10 tipsów. Do ćwiczenia i zapoznania się z tą metodą zestaw ten ma odpowiedni rozmiar i zawartość.

Szczgólną cechą naszych wzorów Naildesign jest ich doskonała jakość. Nie są to tanie zestawy do ćwiczeń o niskiej jakości lecz wzory produktów z naszego sortymentu, które służą do zapoznania się z oferowaną przez nas paletą produktów. Wzorty te mogą Państwo również zamówić u nas aby móc je wypróbować u siebie w domu.


Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł