Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Zestawy do Paznokci / Zestawy do Manicure

Zestawy do Manicure

Filter articles

Zestaw do manicure klasyczny, domu jak również praktyczne naczynie w torebce nie powinno zabraknąć, składa się z jakiegoś powodu najlepszym interesie, umożliwiające dokładne paznokci. Szybkie naprawy, na przykład zgrywanie naturalne lub sztuczne paznokcie są możliwe z zestawów i zapobiec uszkodzeniu często gorzej. Paznokci jest przystojny i piękne w każdej sytuacji.

Urządzenie podstawowe w zestaw do manicure często mieści się w praktycznej walizce. Zależy czy zestawy do pielęgnacji paznokci dokładne jest Strona główna lub praktycznie w torbie lub w przypadku kosmetyków być umieszczone, ustawia rozmiar i zakres różnią się. Jeden lub więcej plików w różnym stopniu rozdrobnienia, wysokiej jakości paznokci nożyczki albo paznokieć kliper, są zawsze włączone oraz różnych akcesoriów takich jak skórka noży lub UV delikatnie pokonywaniem skórek lub krawędzi paznokci z pozostałości brudu lub żel do czyszczenia, ale według modelu. Zestawy dla podróży zawiera generalnie podobne podstawowe wyposażenie, często w miniaturowych lub jako inteligentny Podwójny instrument. Są składnikami zestawu przypadków piękne i praktyczne, które są bezpiecznie zamknięte z suwakiem. W zależności od jakości torebki składają się z tworzywa sztucznego, skóry lub skóry nawet prawdziwe dla luksusowych wersji.

Zestawy do manicure, do użytku profesjonalnego są mniej na drodze myśli i obejmował znacznie większy zakres często lub nawet noże elektryczne paznokci do manicure i paznokci. Często te zestawy zawierają takie rogówki, struganie, także urządzenia, z których można utrzymać skórę. Frezarki mają liczne dokumenty mogą być składane, szlifowane i polerowane. Zwłaszcza kiedy nie tylko do manicure i Pedicure zestaw powinno być możliwe, więcej urządzeń, w tym nożyczki do paznokci są wymagane. Jest to okoliczność ze względu że moje paznokcie są często znacznie bardziej stabilne niż paznokcie.

W nded oferowane są zestawy do manicure sklep wysokiej jakości, jednostki zawarte są w mocny i trwały materiał, sprzęt do manicure są ze stali nierdzewnej zintegrowanej metalu oczywiście. Gdy wszystkie zestawy, należy pamiętać, że czyszczenia brudu i opiłki powinno się po użyciu urządzenia. Naczynia do następnego użycia stosuje się natychmiast. Jakie metody czyszczenia czy każdy nadaje, jest instrukcją producenta do odwoływania się do.

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł