Nasza infolinia:
+49 (0) 2428/8198992
Certyfikat sklep internetowy
3 letnia gwarancja na wszystkie urządzenia
Zakup na konto & więcej
Kolejność wartości 559 zł podamy ci koszt wysyłki!
Prezenty od 215,60 zł
Jesteœ tutaj: Projekt paznokci / Zestawy do Paznokci / Zestaw Hybrydowy

Zestaw Hybrydowy

Filter articles

Trwała powłoka, która nie będzie chip z bezpieczeństwa z farby z zestaw lakier hybrydowy możliwe. Powłoki wysokiej jakości węgla są zaprojektowane tak, aby pomieścić nawet pod obciążeniem na paznokieć i zapewnienia powierzchnię bez skazy i piękne w długim okresie. Schematy kolorów w kombinacji zawsze nowe zestawy można utworzyć, na każdą okazję jest odpowiedni lakier do paznokci UV na wyciągnięcie ręki. W niektórych zestawach różnych załączników jako akcesoria są włączone, więc, że modelowanie paznokci pełne jest możliwe dzięki zawartości.

Lakiery Kolor węgla oferują wiele zalet w aplikacji. UV wysokiej jakości lakiery mogą być łatwo przetwarzane i wyciągnąć płynnie po zlecenie określonej lepkości samodzielnie. Tak są nie do polerowania i szlifowania, paznokci działa idealnie od samego początku i przez kilka tygodni. Węgla w malowanie paznokci sprawia, że szczególnie odporne na obciążenia mechaniczne i inne podkreśla. Ponadto, uwodzicielski połysk, który podkreśla blask koloru zapewnia bezproblemową piękne paznokcie, które przyciągają uwagę. Długi okres trwałości wymaga starannego zadanie w cienkich warstw. Indywidualnie każda warstwa musi wyleczyć pod lampą UV. Liczba warstw zależy od żądanej intensywności kolorów i wzorów. Powłoki węgla z zestaw lakier hybrydowy mogą być mieszane ze sobą i dla creative nail sztuka efekty w połączeniu.

Oferujemy zestawy różnych Starter w sklepie internetowym. Wiele farb UV kolor w różnych odcieniach skoordynowane, a także instrukcje szczegółowe prace są zawsze włączone. Opcjonalnie zestawy zawierają dodatkowych akcesoriów takich jak żarówka UV, usuwania lub poduszki. Również buforów, pliki, Patyczki z drzewa różanego i polerowania z wyposażeniem w różne zestawy.

Z naszych rozrusznik prosta aplikacja ustawia przetestować lakierów UV węgla z łatwością. Maja zastosowanie powłoki żel na naturalnych paznokci, a także na modelowany paznokieć akrylu lub żelu. Jako wsparcie do naturalnych paznokci podkład jest zalecane, aby chronić zmiany koloru paznokci. Środek, jest stosowana pod żel gruntowania zapewnia lepszą przyczepność. Matowy kolor paznokci Polski łączy w sobie zalety lakier do paznokci i UV żel w produkcie i długich butów, jasne kolory i trwałość!

Ekskluzywne oferty.Dla Ciebie. Zarejestruj się teraz kupon ważny do 31.12.2012, kiedy użytkownik może przeglądać od zakupu wartość 176 zł
22zł