Nie ma nic bardziej seksownego aniżeli zadbana kobieca dłoń o smukłych palcach i wypielęgnowanych paznokciach. To właśnie paznokcie i ich bezpośrednie otoczenie czyli jego łożysko i czubek – reagują bardzo wrażliwie na każdy dotyk, potrafią wyczuć najdrobniejszy szczegół, mogą gładzić i drapać. Palce i paznokcie wymagają szczególnej pielęgnacji aby mogły one zachować tą wrażliwość, być zdrowe i odporne w życiu codziennym. Dla skóry oznacza to że musi ona być miękka, elastyczna ale nie twarda. A dla paznokci oznacza to, że nie mogą one być zbyt miękkie aby nie pękały i nie łamały się. Zbyt twarde paznokcie też nie są przyjemne ponieważ łatwo powstają na nich rysy i szczeliny i są podatne na zniszczenia. Paznokcie powinny być zatem tak gładkie jak skóra – ale niezbyt miękkie.

Paznokcie i otaczająca je skóra są dobrze wypielęgnowane i stabilne jeśli sporządzi się im kąpiel parafinową. Kąpiel parafinowa zalecana jest szczególnie w przypadku paznokci trudnych ale zalecana jest do zastosowania i przynosi korzyści również paznokciom zdrowym. Dzięki niej skóra i paznokcie nie tracą swej elastyczności, która jest podstawą zdrowych i mocnych palców i paznokci.

Kąpiel parafinowa Naileon pochodzi bezpośrednio od producenta. Posiada ona trzyletnią gwarancję i odpowiada najwyższym standardom europejskim pod względem jakości i bezpieczeństwa. Należący do tego wosk parafinowy oferujemy Państwu na stronach naszego katalogu w trzech wersjach: róża, cytryna i brzoskwinia.