Żel Baza
Żel UV w podkład Żel Baza Premium lub nawet Przyklejony żele LED mogą być stosowane natychmiast po podkład bezpośrednio na płytkę paznokcia. Żele UV/LED podkład zapewniają lepszą przyczepność między naturalnych paznokci i budynek żel clear. Naturalne paznokcie


Żel Francuski
Premium UV French żel i francuski LED żele o idealny French manicure jest stosowana po utwardzeniu żelu podkład, wysoce nieprzezroczyste i tak zapewnia naturalnie cienkich paznokci.


Żele Kolorowy
Żel kolor UV Premium i LED kolor żele w szeroki wybór imponujące zdobienia paznokci Fullcover lub romantyczny francuski gwoździe kupić online. Filmy, samouczki i filmy wideo z krok po kroku są aplikacje do modelowania najlepszych mistrzów projekt siedzibę


Żel kolor thermo
Thermo żele są idealne dla tych, którzy chcą połączyć żel trwałe modelowanie z ciekawych efektów. Kup ŻEL UV Termiczny THERMO kolorowy zmienia kolor do paznokci tanio. Żel kolor, który jest stosowany w struktura paznokci, zmienia kolor w zależności od temperatury.


Żelowy Lakier Hybrydowy
Żelowy lakier hybrydowy do lakierów UV i doskonale łączą właściwości konwencjonalnych lakierów i żeli UV. Farba jest nakładać pędzlem i hartowany w promieniowaniu UV. Top coat jest używany dla dodatkowego uszczelniania. Jest to również hartowane z promień


Żele Budujące
Z zaawansowany żel UV i zaawansowane Gelen LED mogą wyczarować idealne krzywa C na paznokciach, jeśli zwrócić uwagę, że masz więcej żelu pozostaje na środku paznokci. Z paznokci projekt, można nauczyć się tu budowania paznokci można łatwo nauczyć się tego.


Żele Jednofazowe
Od 1-phase Żele Jednofazowe 2 lub 3 fazy żele, LED lub UV żel paznokcie zbudowane przez powtarzające się poszczególnych warstw podczas modelowania paznokci stosowane i wyleczyć. 1 faza Builder gel zastępuje klej żel, żel budynku i Finishgel.


Żel Nawierzchniowy
Wysokiej jakości UV żel Nawierzchniowy uszczelniający i uszczelniania żele LED są szybkie wykończenie nowoczesne LED najlepsze żele z specjalne połysk i zapewnienia ochrony tygodniowe paznokcie naturalne i sztuczne paznokcie. Z wszystkie żele top wykończeniowy.


Żele LED
Premium LED żele w duży wybór takich jak UV do paznokci, żel, powłoka, paska farby i Polski własne paznokcie żelowe sławna stylowe sklep internetowy dostawowego kupić tanie. Wiele nail design samouczki i filmy wideo do modelowania paznokci zrobić to sam p


Żele UV
Wszystkie odmiany i kolory dla nowoczesnej stylizacji paznokci łatwo i szybko tutaj w online konta E-sklep, pieniężny z góry, karty kredytowej lub PayPal kupić tanie ceny dla najlepszych żel UV i żel UV kolor. Paznokci żel filmy z najlepszych Manikiur i p


Żele Soak Off

Ogromny wybór najlepszych żele LED dostępne są tutaj w naszych soak off żel system z żel Polski na piękne paznokcie. Musi być bardziej nie mozolnie pilnikiem lub wyciąć, bo go ponownie rozpuścić acetonem. Pozwala to zaoszczędzić wiele czasu i musi to zostać zastosowane.


Kolor Pigmentów
Produkty należące do kategorii kolorowe pigmenty to najróżniejsze produkty do wzornictwa paznokci. Kup kolor pigmentów do zele, akryle i lakiery hybrydowe do paznokci tanio. Nie zależnie od tego czy s? państwo odbiorcą prywatnym czy może prowadził studio paznokci.


Wzmocnienie Paznokci
Tanie online kupić szeroką gamę produktów pierwszej klasy z włókna szklanego z akcesoriów, takich jak włókno szklane żel, aktywator i jedwab do paznokci naturalnie cienkich z włókna szklanego. Samouczki i filmy o nauce technologii włókien szklanych są bez.


American-Line
Kup (American-Line Nails) wysokiej jako?ci zele do tipsów zelowych i paznokci tanio. to doskonałe modelowanie paznokci, które spe?ni Państwa najskrytsze życzenia. Kolorowo, nowocześnie, z efektami brokatu, metalicznymi lub neonowymi – wszystko to jest możliwe.


Euro-Line
Euro-Line hurtownia kosmetyczna do ?ele UV dla sztucznych paznokci – wyróżnia szczególna właściwość: w przeciwieństwie do większości innych żeli UV te żele samoczynnie się wygładzają. Dzięki temu nie powstają nieprzyjemne rowki lub zmarszczki.


Vylet-Nails Elements
Poważnie rozważają państwo na temat pielęgnacji swoich ju? zadbanych d?oni – czy może muszą państwo sobie radzi? z tzw. Sprzeda? profesjonalnych produktów do stylizacji paznokci, manicure i pedicure. Paznokciami trudnymi lub po prostu chcą zrobić mani.


Vylet-Nails Revolution
Sztuczne paznokcie to naprawdę fajna sprawa. Internetowa hurtownia kosmetyczna Vylet-Nails Revolution. S? one stosunkowo trwa?e, stabilne i odporne na wiele rzeczy, które szybko niszczą paznokcie naturalne. Przede wszystkim są one doskonałą ochroną naturalną.


Vylet-Nails Studio Edition
Vylet-Nails Studio Edition – oferuje wszystko, czego potrzeba do paznokci żelowych. Sklep internetowy oferujący najtaniej w polsce produkty do paznokcie-żelowe. Produkty Vylet-Nails pochodzą bezpośrednio od producenta, oferują wysoką jakość i są bardzo dobre.

Rosnąca liczba profesjonalnych salonów pielęgnacji paznokcie żelowe, które używają nasze produkty jest oznaką tego, że oferujemy ogromną paletę produktów najwyższej jakości. Dzięki temu mogą Państwo jako osoba prywatna skorzystać z naszej ogromnej oferty produktów doskonałej jakości w dziedzinie żeli UV i osiągać doskonałe wyniki w samodzielnej pracy przy kreowaniu paznokcie żelowe. Artykuły oferowane przez i należące do nich zestawy do ponownego napełniania dostarczamy w oryginalnych opakowaniach i po niskich cenach. W odpowiednich kategoriach znajdą Państwo wszystkie produkty, które są niezbędne dla doskonałego modelowania sztucznych paznokci. Jako przykład na to posłużyć może żel gruntujący Vylet-Nails Elements, który zapewnia doskonałą trwałość i przyczepność. Żele fazowe Euro-Line samoczynnie się wygładzają i mają wzmacniacz przyczepności. Specjalnie przez nas opracowany i wyprodukowany zestaw akrylowy do paznokcie żelowe trudnych – który trzyma się nawet na najbardziej trudnych paznokciach. Mamy ogromny asortyment produktów w każdej kategorii, należą do nich również pozycje takie jak wciąż bardzo popularne i lubiane paznokcie typu french. Nasza oferta produktów zawiera oczywiście również żele budujące UV jak i żele uszczelniające w najróżniejszych wzorach i o różnych wielkościach. Paznokcie żelowe, UV i kolor żelu LED.